Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Gizli Özellik

yazmamıza fırsat bile vermedi @aslankral15 sağolsun.
istanbul cuma buluşmalarına da bekleriz abim. cuma akşamı mangal partimiz var.
@murateren @dadaş34 irtibata geçebilirsin
elimden geldiğince en hızlı sekilde yardımcı olmak istedim.umarım olabilmisimdir. bir kusurumuz olduysa affola murat abim. elimden geldiğince dilimiz dondugunce anlatmaya calıstım

Bursa dogusotoya sordum. Yapmiyoruz. Dedi. Garantiddn cikaacaktir dedi

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bursa dogusotoya sordum. Yapmiyoruz. Dedi. Garantiddn cikaacaktir dedi

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben esenyurt dogus ve altura sormustum hatta bızım aslanınkını acalımmı dıye esenyurttakı park sensorlerını vekadran selamlamayı, alturda(kı burdakı herkesle samımıyım)esenyurtla aynı seylerı ve ekstraları soyledıler. garantı durumu servısın ınsıyatıfınde(danısmanın oldugunu dusunuyorum). kodlama ısı oldugu ıcın pek ugrasmak ıstememıslerdır.

Öncelikle herkese iyi forumlar. Bende mk3 leon fr var. En az 9 10 tane özellik açtırdım ve gayette memnunum sadece kadran selamlama her seferinde olmuyor yoksa bir sıkıntı yok. Bildiğim kadarıyla garantiyi bozmuyor yoksa bende açtırmayacaktım. Ankaradan özellikleri açtırmak isteyen varsa özelden yardımcı olabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

En basta aracin hayirli ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Garantiden çıkmıyor (bayidende öyle soylenmisti)ben açtırdım sadece viraj asistanıni yapamadılar onun dışında memnunum Ankara li arkadaşlar yardımcı olurlar yer konusunda

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar yaklaşık 1 sene önce gizli özellik açmak için Gaziemir MBU ya gittim sadece kadran selamlamayı açtılar ve diğerlerinle pek ilgilenmediler bu özellik açma konusunda da biraz katılar. İzmirde bu işlerden anlayan var mıdır acaba?

Arkadaşlar konu haricinde bir şey sormak istiyorum:Benim aracın ön yolcu koltuğunun altında elektronik bir devre benzeri kutu içinde birşey var.Ne olduğunu bilen var mı, bir de bluetooth microfon alıcısı aracın iç lambasının arsındaki yer mi?Teşekkürler...

o bahsettiğin devre yolcu hava yastık sensörü emnıyet kemerı sensörü vs var içinde. ağırlığı algılayınca aktif oluyor sistem.

Geri
Üst Alt