Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2013 biraz daha şekillenmeye başladı

Yeni kasayı bende şu hali ile hiç beğenmedim zaten duyduğum kadarı ile A3-Golf felan aynı platformda üretilecekmiş şu anki hali ile A3 ün çakması gibi birşey duruyo arka kapı gizleme olayını kaldırırlarsa bu kasanın pek satacağını düşünmüyorum beni şimdiden soğuttular bile bu kasadan bu hali ile olacaksa elimizdeki kasalar bundan çok daha spor gereği yok yeni kasanın buda yeni :)

leon un bir stili var...yuvarlak hatlar,gizli arka kapı kolları vs eğer yeni konseptini A3 tarzında çıkarırsa(resimlerden A3 bariz benzerlik var) araç özelliğini yitirir ve seat sevenlerine Toledo daki hayal kırıklığını yaşatır. Ne zaman çıkacağına gelince AUTO WEEK dergisi 2013 mart cenevre oto fuarından sergilendikten sonra piyasaya girer diyor,umuyorum ki güzel bir kasa gelir ama bilinen bir şey varsa SEAT kasa değişimleri çok sert değiştirmekte.

abim haklısın ancak bence kasaların değişmesi bence güzel bir olay her kasanın kendine ait bir havası, tasarımı var.

Kullandığım arabanın Leon olmasından dolayı değil bu söyleyeceklerim öncelikle bunu belirtmek isterim .Fakat şöyle bir durum var hem tasarımı olsun hem iç hacmi hemde performans bakımından şuana kadar kullandığım en güzel araç diyebilirim. vee biraz iddaalı olcak biliyorum ama bn önümüzdeki 5 yıl en az , bu kasayı unutturacak bir yeni modelin çıkacağına ihtimal vermiyorum. sygılar

hadi hayırlısı yeni şık bi model olsada başka modellere yönelmesek keşke bazı resimlerdeki leon tasarımları ii görünüyor ama ne olcağı belli olmaz:eek:

Kullandığım arabanın Leon olmasından dolayı değil bu söyleyeceklerim öncelikle bunu belirtmek isterim .Fakat şöyle bir durum var hem tasarımı olsun hem iç hacmi hemde performans bakımından şuana kadar kullandığım en güzel araç diyebilirim. vee biraz iddaalı olcak biliyorum ama bn önümüzdeki 5 yıl en az , bu kasayı unutturacak bir yeni modelin çıkacağına ihtimal vermiyorum. sygılar

bende aynı goruş içeriisndeyim dogukan

makyajlı kasanın üstüne gelicek olan leonun göz alıcı olması lazım ki popülitesini koruyabilsin... İBE gibi bişi gelirse o zman yakar gider... ama bi yandan golf tarafıda var bu işin... leon yapalım derken golfun satıslarından düşürmeyi göze almaz VDF. ki zaten öncelik VW de...

Geri
Üst Alt