Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2013 biraz daha şekillenmeye başladı

nezaman tanıtılcakmış veya nasıl olacağı hakkında bir bilgi varmıydı nezaman satışa cıkacakmış acaba tşkler

Yazın tanıtılır muhtemelen. Eylül-Ekim gibi de 2013 modeller ile birlikte satışa çıkacağını söylediler..

Bugün Ankara Seat Ata Plaza daydım.Yetkili arkadaş yeni leon un 2014 de çıkacağını söyledi, spy fotograflarına da hepsi fake dedi. Çok emindi kendinden:confused:

walla yakın zamanda araba alıcam.. golf yada guncel leon kasası arasında kaldım.. leon alıcam sanırım ama bu yenı kasayı hıc begenmedım ben :(

ar-ge ondan mı bilgi alıyormuş? bu kesin hükümler insanı her an yalancı çıkartabilir.

Aracimi 2010 yilinda alirken,Seat da herseyin program dahilinde onceden hazirlandigi buna yeni cikacak modellerinde dahil oldugunu ve yeni kasa Leon un 2014 olarak cikacagini ve bunu seat ta calisan en ufak birimin bile bildigini bunun bir sır olmadigi soylenmisti..

Geri
Üst Alt