Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2013 biraz daha şekillenmeye başladı

arkası IBE gibi olcak bence... ama camlar aynı kalcak gibi

leon un bir stili var...yuvarlak hatlar,gizli arka kapı kolları vs eğer yeni konseptini A3 tarzında çıkarırsa(resimlerden A3 bariz benzerlik var) araç özelliğini yitirir ve seat sevenlerine Toledo daki hayal kırıklığını yaşatır. Ne zaman çıkacağına gelince AUTO WEEK dergisi 2013 mart cenevre oto fuarından sergilendikten sonra piyasaya girer diyor,umuyorum ki güzel bir kasa gelir ama bilinen bir şey varsa SEAT kasa değişimleri çok sert değiştirmekte.

şu kasa çıksın artık.güncel kasalar çok baymaya başladı senelerdir

Kasa mühim değil...Yeni kasa çıkarıp,fiyatları VW araba fiyatlarından satarsa ozaman tutmaz bence...

dısını değilde içini daha çok merak ediyorum.Eger yeni A3 gıbı yapacaklarsa durum içler acısı olabılır.

bende merak ediyorum nasıl cıkacağını nasıl olcak yeni fotolar varmı acaba mart ayında cenevrde tanıtılcak galiba haziranda türkiyede satılır tahminen gecen nisan ayında şöyle cıkacağını söylemişler alman dergisinde

Fotos: Seat Leon (2012) - Bilder - autobild.de

yeni leonun acaba boyutları nasıl olcak yeni motorlar nasıl olcak dsg olcakmı bunla ilgili bilgiler varmı

Geri
Üst Alt