Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2013 biraz daha şekillenmeye başladı

bence tasarımı göz alıcı eski kasaları değerlendrcek gbi duruyor bi yandanda golf düşünrsek çarşı pazar baya karşıcak arkadan astra gelyr :D

kemikli bi yapısı olacak gibi, acaba türk polisi aracı böyle yakalasa ne yapar :)

ben bu aracı begenmedım çok kotu duruyor.inşallah bu olmaz yoksa efsane kasaya devam benım için sorun yok boyle olucana hiç olmasın daha iyi :mad:

gelen gideni aratacak gibi bir his var içimde. Ayrıca korkum Seat'ın makyajlı Leonla başladıkları donanım törpüleme stratejisi. Makyajsız Leon gibi makul fiyata yüksek donanım yaparlarsa anca tercih sebebi olur gibi geliyor bana

Yeni kasa getirilirse eger bence suu anda guncel olan kasa prim yapicaktir kapi kolu bunlarin guzel bi ozelligiydi bozunca tutulcagini zannetmiyorum

Pazartesi günü Doğuş Maslak'ta Otomotiv Grubu, genel müdür vs, İspanya'ya özel bir davetle gidip yeni kasayı gördüğünü söylediler. Yani yeni kasa artık hazır. Daha Türkiye'de piyasada yok sanırım ama yeni Alhambra'yı da gördüm serviste. Servis aracıymış. Ön farları yeni kasa İbiza gibi. Hatta özellikle iki arabada da dikkatimi çeken Leon FR ile gelen ledli stoplardaki L şekli farlarda çok net bir şekilde mevcut. Fotoğrafını çekseydim keşke arabanın. Zira çok güzel duruyordu.

bende aynı goruş içeriisndeyim dogukan

makyajlı kasanın üstüne gelicek olan leonun göz alıcı olması lazım ki popülitesini koruyabilsin... İBE gibi bişi gelirse o zman yakar gider... ama bi yandan golf tarafıda var bu işin... leon yapalım derken golfun satıslarından düşürmeyi göze almaz VDF. ki zaten öncelik VW de...

alhambra nın vw saran dan daha güzel olması aslında seatın yeni çehresini bence açıklıyor bakın arkadaşlar vw saran ı da alhambranın aynısı yaptılar kaldı ki alhambra nın far tasarımı daha güzel iç mekanda da sadece direksiyon farklı anlayacağınız leonnun içi bence golf e çok benzeyecek belki de aynı olacak ama dış tasarım da da leon golf den çok daha güzel olacak arkadaşlar bence biraz realist olalım seatın topu topu 5 modeli var satanı da leon bu firma ayakta kalamaz yoksa zaten ispanyada ki kriz falan seat iş yapamazsa kapanacak o nedenle leonun kötü olma şansı yok aslında leonun kasası çoktan değişecekti avrupa sitelerinde 2009 da makyaj 2010 da da kasa değişimi yazıyordu ama rakiperi iddalı çıkınca leonu geciktirdiler çünkü bence değiştirdiler ve de leonu daha da güzelleştirdiler...ben yeni kasayı bekliyorum...süper olacağına da inanıyorum...arka kapı koluna da bişey demem de şu silecekleri değişmeseler iyi olur be...

umarım gelen gideni aratmaz... leonun güzelliğini devam ettimesini istiyoruz :cool:

alhambra nın vw saran dan daha güzel olması aslında seatın yeni çehresini bence açıklıyor bakın arkadaşlar vw saran ı da alhambranın aynısı yaptılar kaldı ki alhambra nın far tasarımı daha güzel iç mekanda da sadece direksiyon farklı anlayacağınız leonnun içi bence golf e çok benzeyecek belki de aynı olacak ama dış tasarım da da leon golf den çok daha güzel olacak arkadaşlar bence biraz realist olalım seatın topu topu 5 modeli var satanı da leon bu firma ayakta kalamaz yoksa zaten ispanyada ki kriz falan seat iş yapamazsa kapanacak o nedenle leonun kötü olma şansı yok aslında leonun kasası çoktan değişecekti avrupa sitelerinde 2009 da makyaj 2010 da da kasa değişimi yazıyordu ama rakiperi iddalı çıkınca leonu geciktirdiler çünkü bence değiştirdiler ve de leonu daha da güzelleştirdiler...ben yeni kasayı bekliyorum...süper olacağına da inanıyorum...arka kapı koluna da bişey demem de şu silecekleri değişmeseler iyi olur be...

Hakkaten ben de sileceklere hastayim, baska arabaya binince garip ve itici geliyor.

Pazartesi günü Doğuş Maslak'ta Otomotiv Grubu, genel müdür vs, İspanya'ya özel bir davetle gidip yeni kasayı gördüğünü söylediler. Yani yeni kasa artık hazır. Daha Türkiye'de piyasada yok sanırım ama yeni Alhambra'yı da gördüm serviste. Servis aracıymış. Ön farları yeni kasa İbiza gibi. Hatta özellikle iki arabada da dikkatimi çeken Leon FR ile gelen ledli stoplardaki L şekli farlarda çok net bir şekilde mevcut. Fotoğrafını çekseydim keşke arabanın. Zira çok güzel duruyordu.
nezaman tanıtılcakmış veya nasıl olacağı hakkında bir bilgi varmıydı nezaman satışa cıkacakmış acaba tşkler

Geri
Üst Alt