Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza yaptım yardım...

Aynı resimdeki gibi benimde sağ çamurluğum ezilmişti bana onaralımmı dedi servis yok dedim yenisini takın.Ezik çekiçlenmiş bir parça olacağına çamurluğum , değişmis orjinal bir parça olsun daha iyi bence.Fotoğrafta var elimde gösteririm satarken.Alacak olan kişi kıllık yaparsa halen sen git başka araba al derim benim malım bu yalan dolan yok o kadar...Hiç canını sıkma.Değiştirmen daha sağlıklı...Zaten bir parçanın çekiçlenmesi düzeltilmesi daha kötüdür bir kullanıcı için.Değişmesin düzelsin mantığı Çakal Galericilerin mantığıdır.Satarken hiç vukuatsız diye satacaklar ya...

çok saolun arkadaşlar araçlarımıza nazarlık şart bu sabah eryaya gittim işlemleri biritirdim sol çamurluk değişiyor 2 far değişiyor tampon boyanacak satarken sorun olma fikrinden vazgeçtim barış abi dediğin gibi şuan arabaya ben biniorum arabamı satmak için almadım o yüzden bana ne kadar güzel görünse okadar iyidir :D

Kardesım cok gecmıs olsun ya cok uzuldum :(

nete daha yeni girdim ve burda herkesin değiştirmemden yana olduğunu görmek sevindirici doğrusunu yaptık herkese çok teşekkür ederim tek tek cevaplayamasamda baya msj var :D genel olarak evt çamurluğum çok çok fazla göçmemiş ama katlanmış o yüzden düzelsede kesinlikle belli olurmuş.Allah tan kaputumu ve kapımı kurtadım şükür tek parçadan bişi olmaz dielim alıcayıda dediğiniz gibi tok satıcı uygulamasını yaparım olmadı takasta veririm gider :D

solasın kardeşim Allah bizleri görünen görünmeyen kazalardan korusun.

Amin kardesım walla bende bugun beledıye otobusune giriyodum yandan kıl payı kurtardım Allah bızı bu tarz dıkkatsız suruculerden korusun...

Amin kardesım walla bende bugun beledıye otobusune giriyodum yandan kıl payı kurtardım Allah bızı bu tarz dıkkatsız suruculerden korusun...

aman dikkatli olalım. ege bnm 2 farımda kırıldı :D artık merceksize döndüm :D

aman dikkatli olalım. ege bnm 2 farımda kırıldı :D artık merceksize döndüm :D

kardesım canın sagolsun hiç takma yapılmıcak sey degıl nasılsa bende vazgectım zaten mercek sevdasın dan o yuzden ellemıcem beyaz farlarım var onlarla idare ederım :)

Geri
Üst Alt