Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza yaptım yardım...

büyük geçmiş olsun allah betinden saklasın

Geçmiş Olsun, Düzelmez dostum bu, aslında çok bişey yok ama kordon katlanmış düzelsede sıkıntı yaratır sonra çizgiyi felan tutturamayabilirler..
Bide gördüğüm kadarıyla ne kaputta nede kapıda en ufak bişi war o yönden satarkende bi sıkıntı olacağını tahmin etmiorum büyük kaza demek 3-4 parça birden hasarlı demektir, fotoğrafın bile olmasa sıkıntı olacağını düşünmüorum..

gecmiş olsun valaha en ıyısı gıdıp orjınalını taktırmak

bencede değişmesi daha iyi olur. bunlar galvanizli sac olduğu için duzeltme için boyayı soyarken ve düzeltme bittikten sonra yaptıkları zımparalama işleminde üzerindeki galvaniz kaplama katmanı gidiyor ileride paslanma gibi sorunlarla karşılaşmaya başlarsın. heleki birde ön çamurluk merak etme hasan abiler onu öyle bir yapıyorlarki anlaşılmıyor bile. benimde cordobamın sol ön çamurluğunu değiştirmişlerdi inan belli bile olmuyor. ayrıca ne kadar usta olursa olsun sonuçta pres ile düzeltilmiyor dolayısıyla o kısımda dalga dalga düzeltme belli olacaktır. o yuzden değiştir derim. değişime karşı takıntısı olan insalar aslında arabanın fiyatını kırmak için başvurdukları bir çamura yatma yöntemidir. mademki değişeni olan arabayı almazsın git o zaman başka araba al dersin işin içinden çıkarsın. fazla takma. benimde leonumun bir kaç parçası boyalıydı. banada boya var arabada diyenlere bende satmaktan vazgeçtim ama sana satmaktan vazgeçtim. gidin boyasız araba alın diyip arabayı kilitleyip arabanın yanından ayrılıyordum. hiç canını sıkma. değiştir gitsin.

geçmiş olsun ya nedir bu günlerde kaza yapan üyelerin artışı hayırdır inşallah

Sadece ilk sayfayı okudum da şahsen ben arabayı alıyor olsam boya kontrolü yaparken çamurluk değişse de işlem görse de orada boya farkı olduğu belli olacak. Ben değişmiş parçalı olanı almayı tercih ederim. İşçiliğini bilmediğim bir ustanın çekiçlediği bir çamurluğu tercih etmektense.

Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun abi camurluk fena bişi benimde park ederken adam içine çökertmiş sinyal altını sökülmesini istemedim vakumla cektiler ama fazla ellenemiyor sökülmeden dolayısı ile hafif belli oluyor benim tam doğrulmuyor anlayacağın :( geçmiş olsun abi

erhanım çok geçmiş olsun kardeşim...çok üzüldüm ya... hakkaten bu aralar bişeyler oluyor topluca nazara geldik sanırım... dikkatli olalım arkadaşlar... tabiki en başta cana geleceğine mala gelsin diyelim... yapılacak işleme gelirsek bence değiştir erhan... hiç çekiçlemeyle macunlamayla uğraşma.... resimlerinide çekmişsin zaten alan adamda alırsa alır almazsa tok satıcı kuralını uygularsın :D

Geri
Üst Alt