Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza yaptım yardım...

kardesım canın sagolsun hiç takma yapılmıcak sey degıl nasılsa bende vazgectım zaten mercek sevdasın dan o yuzden ellemıcem beyaz farlarım var onlarla idare ederım :)

bizim dursun usta ile yeni projemiz var onu yeni farlarda hayata geçiricez inş ama bu sefer kaskoya ilk gün işleticem

kanka dursunun kalıplarını en yakın zamanda cıkartırıcam ısalah :D sen merceklerını al ama eskı farlardan... ben ıslettım kaskoya daha arabayı almadan dursundan..tekrar gecmıs olsun

kanka dursunun kalıplarını en yakın zamanda cıkartırıcam ısalah :D sen merceklerını al ama eskı farlardan... ben ıslettım kaskoya daha arabayı almadan dursundan..tekrar gecmıs olsun

knk valla en iyisini yapmışın :D hemen işleterek ne zaman çıkıo bu kalıplar dursun usta 1 hafta dedi 2 gün geçti :D ben duramam merceksiz

knk valla en iyisini yapmışın :D hemen işleterek ne zaman çıkıo bu kalıplar dursun usta 1 hafta dedi 2 gün geçti :D ben duramam merceksiz

kanka ya 1 haftaya zor gıbı gelıo bana :S ama en kısa zamanda halletırıcem ısalhh cok acele ettırıp dandık bısı olsun ıstemyrm

kanka ya 1 haftaya zor gıbı gelıo bana :S ama en kısa zamanda halletırıcem ısalhh cok acele ettırıp dandık bısı olsun ıstemyrm

zaten kaç ay oldu hala gelmedi ben napıcam merceksiz anlamadım :D farlar sarı sisler xenon dolaşmak istemiorum açıkcası

Geri
Üst Alt