Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kaza yaptım yardım...

Konu, 'Teknik Destek' kısmında 37fbli tarafından paylaşıldı.

1. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    arkadaşlar bugün önümdeki odunun bi anda durmasıyla duramayıp önümdekine kafadan çarpmayayım die sağdaki boşluğa ve doğal olarak yanımdaki otobüse sağ çamurluğumu vurdum sadece çamurlukta göçük var aracımı ERYA ya bıraktım parça değiştirmeden yaparlarsa okey ama çamurluk değişicek derlerse başka bi ustaya getirmeyi düşünüyorum bostancı sanayide mardik usta varmış senelerin yeri tavsiye edermisiniz veya ne yapmam lazım

2. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    kardeşim çok geçmiş olsun ya :(

3. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    saolasın kardeşim nazara gelioruz valla :(

4. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    çok geçmiş olsun. parça değişiminden bu kadar korkmayın her ne kadar satarken fiyatı düşsede sonuçta yenisinin takılması daha iyi olacaktır. bana kalırsa asıl orjinallik parça yenilemeyle olur tamirle değil. Allah beterinden korusun.

5. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Geçmiş olsun Erhanım,bugün SCW nin sakat günü:) Allah başka kimseye kaza bela vermesin..

6. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    Allah beterinden korusun kardeşim sana bise olmasın ama korkma mehmet abinin dediği gibi orjinal parçalarıyla değişmesi daha iyi sıkıntı yapma..

7. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    yha ben sıkıntı yapmıorum satarken deli edio adamlar beni bundan öncede aynı bu şekilde jetta mında sağ çamurluğu değişmişti satarken laf anlatana kadar cnm çıktı bakalım yarın konuşıyım hasan ustayla.

8. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    evt abi scw bu gün tuhaf bi gğn yaadı diebilirim toplu nazar geldik.

9. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    Allah beterinden korusun hepimizi..

10. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Geçmiş olsun,Allah beterinden korusun...Bana kalırsa da parça değiştir gitsin..Tamir yaptırcan,renk tonu v.s bir sürü kafan yorulcak...

Sayfayı Paylaş