Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza yaptım yardım...

ressim budur

64738075468428655692.jpg

Ne tuhaf bi göçük la bu :D canını sıkma Erhan'ım değiştir gitsin satacağın zamanda alıcı mırın kırın ederse de böyleydi değiştirdim dersin. Yok hala ediyo satma zaten ona arabayı :D Ön tampona da boya gerekli sanırım

kordon bayağı yamuldu burayı düzeltmek için bi dünya çekiç artı taşlama yapıolar biliorum ozaman çok incelecek en ufak bişide gene göçecek zaten kağıt gibi bişimiş

yazıklar olsun bir tamponu yırttıramamışsın ;) cuprayla değiştirirdin bahane ile

Ne tuhaf bi göçük la bu :D canını sıkma Erhan'ım değiştir gitsin satacağın zamanda alıcı mırın kırın ederse de böyleydi değiştirdim dersin. Yok hala ediyo satma zaten ona arabayı :D Ön tampona da boya gerekli sanırım

banada çok tuhaf geldiön tamponun bide sol tarafı var orda farda kırık :D

buda bnm sol kırık farım 2 önümdeki dangalak durunca araya girdim burayıda sürttüm ama sürttüğüm arabada bişi yok

82502821456230521381.jpg

Geri
Üst Alt