Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza yaptım yardım...

Geçmiş olsun,Allah beterinden korusun...Bana kalırsa da parça değiştir gitsin..Tamir yaptırcan,renk tonu v.s bir sürü kafan yorulcak...

Aminn...
kaporta macun yiyince renk tonu tutmama gibi sorunmu oluyo acaba banada değiştirince daha iyi boya tutuyo gibi gelmişti diğer arabamda

Konusu vardı boya kalkmadığı sürece tamir edebilen bir yer vardı Maslak'ta. Adını hatırlayamadım ama.

Geçmiş olsun öncelikle.Neden illa servise yaptırmak istiyosun ki?tabiki dışarıda yaptır derim.anladığım kadarıyla çok büyükde vuruk değil,dışarıda onlarca kral ustalar var.zaten servisdeki de usta dışardaki de usta yani servisde yapılması daha gzl olcak anlamına falan gelmez.hem daha uyguna yapılır(eğer kaskodan yaptırmıcaksan) hemde begenmediğin zaman bi daha yeniden boyar olana kdr yapar...

Geçmiş olsun öncelikle.Neden illa servise yaptırmak istiyosun ki?tabiki dışarıda yaptır derim.anladığım kadarıyla çok büyükde vuruk değil,dışarıda onlarca kral ustalar var.zaten servisdeki de usta dışardaki de usta yani servisde yapılması daha gzl olcak anlamına falan gelmez.hem daha uyguna yapılır(eğer kaskodan yaptırmıcaksan) hemde begenmediğin zaman bi daha yeniden boyar olana kdr yapar...

saolasın....

illa servise yaptırmak değil aslında eğer servis düzeltme yaparsa servise yaptırırım ama değiştiriceklerse düşünüyorum ayrıca karşı tarafada vurduğum için kaskodan yapılıcak...

geçmiş olsun Erhan. bence değiştir ama düzeltilecekse gene serviste yaptır derim ben, aracı satarken alacak olan adam servis/sanayi geçmişinede bakıyor. ilginç milletiz :)

geçmiş olsun Erhan. bence değiştir ama düzeltilecekse gene serviste yaptır derim ben, aracı satarken alacak olan adam servis/sanayi geçmişinede bakıyor. ilginç milletiz :)

saolun...

evt tuhaf bir millet olduğumuzdan bnmde ilk tercihim servis oldu :D adamlar gerçekten bakıor servis,sanayi olayına

Servis genelde uğraşmıyo biliyosundur düzeltme ile ama madem gönlün ordan yana hani bi dene artk şansına:) Servise 2006da bi kere gttm camlar ses yaptı ve sol far buharlandı diye,camlara sprey sıktı 10gün sonra yine aynısı oldu,farlara ise illa buğu yapıcak o zmn gelceksin dedi bana ama xenonlardan dolayı olduğu kesin diye bakmayız gibi bi laf etmişti ,aksi gibi aylarca buhar olmadı bende bi daha ne servise gttm ne giderim.bikere bakım bile yaptırmadım servisinde,yaptırmam da..

çok geçmiş olsun bence hasar büyükse düzeltilmesindense değişmesini tercih ederim onu düzeltmek demek macun ve bu bence değiştirmekten daha kötü bırak çamurluk değişsin daha orjinal olacağından eminim... Resmini çek sonra değiştirt bence sorun olmayacaktır....

harbiden üzüldüm geçmiş olsun değiştirt serviste yarın öbür gün garanti ile ilgili bişey çıkmasın karşına he satarkende tamponda bişey yok ,kaputta bi şey yok, sağ kapıda bi şey yok çıtır bir şey olduğunu çocuk bile anlar sıkıntı yaratmaz bence tekrar geçmiş olsun

Geri
Üst Alt