Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone İOS5

Arkadaşlar güncelleme hatası verdi 1 kez ve 2.denememde başarı ile sonuçlandı... Güncelleme yapmadan önce muhakkak şunları yapın..

1-) itunes 10.5 çıktı güncelleme yapın
2-) Tüm antivirüs ve firewall programlarınızı devre dışı bırakın.
3-) 3014 hatası alabilirsiniz çoğunlukla bu hata geliyor güncellemede bunun için ; "74.208.10.249 gs.apple.com" tırnaklar hariç kopyalayıp C:/Windows/system32/drivers/etc/hosts dosyasını notepad ile birlikte açarak listenin en altına yapıstırın ve kaydedip kapatın.
4-) Telefonuzu kesinlikle yedeğinizi alın. Ben deliriyorum telefonun yedeğini almadan güncelledim tüm ücretli programlarım vs hepsi gitti. 89 uygulamam yandı kül oldu.. :( Tek tek bulabildiğim kadarını bulup yüklemeye çalışacağım.

abi jaılbreak cıkınca yukle sana bırebır bence:)

Siri, iPhone4 te olmayacak!! Unut onu gonlum unut onu sende !!! :D 4S te var sadece Siri. O kadar da olsun, yoksa bu telefon nasil satilacak :D JB den sonra o da gelir ama ;)

Bugün 1 defada hiç kayıpsız 4.3.5 ten 5 e geçiş yaptım.
Notificationlar baya iyi olmuş, onun yanında ses açma tuşu ile resim çekebiliyorsunuz yıllardır olmayan bi zaruriyet aslında.
İşte sesler titreşimler bi hoş olmuş kendi titreşimini yaratma vs.
Newsstand hoş bi ton beleş dergi var appstoreda.
Araba kullanırken özellikle işe yarayabilecek accesibilityler ve gesture lar gelmiş. Var mıydı bilmiyorum ama simge simge aramaktansa daha kolay yönlendirebiliyorsunuz. Notificationlar geldiğinde Arka flaşı şeyettirebiliyorsunuz.

Bugün facebook uygulaması güncellendi yeni halini çok tuttum bu arada. Bir de imessage'ı çok merak ettim aynı mesaj uygulamasının içinde nasıl olacaksa artık, aynı kişiye sms mi imessage mi yollayacağımızı mı seçicez anlamadım :)

Bugün 1 defada hiç kayıpsız 4.3.5 ten 5 e geçiş yaptım.
Notificationlar baya iyi olmuş, onun yanında ses açma tuşu ile resim çekebiliyorsunuz yıllardır olmayan bi zaruriyet aslında.
İşte sesler titreşimler bi hoş olmuş kendi titreşimini yaratma vs.
Newsstand hoş bi ton beleş dergi var appstoreda.
Araba kullanırken özellikle işe yarayabilecek accesibilityler ve gesture lar gelmiş. Var mıydı bilmiyorum ama simge simge aramaktansa daha kolay yönlendirebiliyorsunuz. Notificationlar geldiğinde Arka flaşı şeyettirebiliyorsunuz.

Bugün facebook uygulaması güncellendi yeni halini çok tuttum bu arada. Bir de imessage'ı çok merak ettim aynı mesaj uygulamasının içinde nasıl olacaksa artık, aynı kişiye sms mi imessage mi yollayacağımızı mı seçicez anlamadım :)

Ben flas uygulamasını sevdim biri arayınca arkadan çakıor :D kendi titreşimimide yaptım güzel oldu :D

Onun haricinde bir arakdaşı daha io5 yaptık tlfnu 3gs ti.. O bana msj gönderince imessage yazıyor lakin yine iphonenu olupta io5 i olmayan arkaşımmsj atıyor normal gelioyor.. tahminimce imessage io5 ten io5 e gibi geldi.. mesjn içinde yazıyor yazenbir de iletim raporu tarzıznda bırsey gelmıs o da cok hosuma gıttı :D

Flaş vede titresişimi erişebilirlilikten yapabılırsınız..

Evet iMessage ios5 ler arasında olacak diye biliyorum ben de.

Biraz önce iCloud'u da denedim önce sadece kişileri açtım buluta, webden girdim kişilerimi gördüm, kişiler resimler uygulamalar ne varsa 5GB kadar ücretsiz.

Ben flas uygulamasını sevdim biri arayınca arkadan çakıor :D kendi titreşimimide yaptım güzel oldu :D

Onun haricinde bir arakdaşı daha io5 yaptık tlfnu 3gs ti.. O bana msj gönderince imessage yazıyor lakin yine iphonenu olupta io5 i olmayan arkaşımmsj atıyor normal gelioyor.. tahminimce imessage io5 ten io5 e gibi geldi.. mesjn içinde yazıyor yazenbir de iletim raporu tarzıznda bırsey gelmıs o da cok hosuma gıttı :D

Flaş vede titresişimi erişebilirlilikten yapabılırsınız..

3GS e oluyorda 3G ye olmuyor sanırım bilgisi olan varmı?

Maalesef 3G ye olmuyor. 3GS te de bazi ozellikler yok 4 e gore.

arkadaslar ben bayadir ios5 kullaniorum size bir kac uyarim olucak rehber yedekleme icin turkcell yedek programini kullaniyorsaniz ios5 de senkronuze yapmiyor anlicaginiz calismiyor birde digiturkwebtv uyeliginizi iphone izerinden kullaniyorsaniz ios5de digiturk uygulamasinda klayve cikmiyor giris yapamiyorsunuz

arkadaslar ben bayadir ios5 kullaniorum size bir kac uyarim olucak rehber yedekleme icin turkcell yedek programini kullaniyorsaniz ios5 de senkronuze yapmiyor anlicaginiz calismiyor birde digiturkwebtv uyeliginizi iphone izerinden kullaniyorsaniz ios5de digiturk uygulamasinda klayve cikmiyor giris yapamiyorsunuz

Bende denedim şimdi dediğiniz gibi çalışmıyor sürekli kullandığım uygulamaydı :mad:

Dostlar ben dün yükledim dediğiniz gibi turkcell in yedeklemesi çalışmıyo onuda çözdüm McBackub programını indirin ve bu programdan rehberinizi e mail olarak postanıza atın tlefonu güncelledikten sonra kendinize gönderdiğiniz e mail i iphonedeki e mail programından açın sonra silinmiş olan rehber bölümünüzü açıp bekleyin sonra kendisi otomatik olarak net üzerinden tekrar rehberinizi yüklüyor yeni gelen özelliklerde İos5 olan herkeste tabi İphone lu olan kişilerde mesajlar bedava oluyor iOs5 olan kişiyide bilmeniz açısından mesaj atarken biraz bekleyin mesaj bölümünün rengi maviye dönüyor artı ekstra titreşim özelliği mesaj ve telefon çaldığında arka led ışık yanıp sönme özellikleri harika daha birçok özellikte var tabi bunu anca iphonu olanlar görür:) iphone kullanmak bir ayrıcalıktır samsung ve blackbery cilere duyururlur bizim telefon yenilendi değiştirmeye gerengyok :) hemen gaza gelmesinler şaka yapıyorum saygılar seat severler..

Geri
Üst Alt