Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone İOS5

hata ile ilgili bi forumda bu yazılmıs.

''ısrarla tekrarlaman. 3200 hatası telefonun apple serverları tarafından doğrulanamadığı için veriyor. yoğunluğun fazla olmasından dolayı bu hatayı veriyor. ben tam şimdi iphone update tini tamamladım, 5. denemeden sonra ''

3200 hatasını 6 kez aldım bende..server yoğunluğu varmış..vazcaydım :)

2. deneme başarılı :) başladı güncelleme

yeni güncelleme ile son aramalardan numara silinebiliyo :D

7. denemeyi yapıyorum yeter yahu kuramadım bir türlü aç kapat yaptım ama nafile halen denemeye devam :D

yoğunlukla alakalı bir durum ama ben uçuş modundayken denedim birkaç kez ozaman oldu belki şansa denk geldi ama oldu işte ben 12-13 kez denedim sonunda oldu.bu arada güzel bir kaç özellik gelmiş yüklediğinizde incelersiniz ama ilk farkettiğim şey az da olsa geçişlerde takılma ve az i yavaşlama ama beni çok rahatsız etmedi yani eski haline göre gözüme takıldı pauylaşayım dedim

Geri
Üst Alt