Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone İOS5

aynen abi dediğin gibi oluyor :D gömder tuşu yeşil renkten mavi renge dönüyotr ve en üstte yeni mesaj yazan yer yeni imessage olarak yazıyor

appstore de böyle bir uygulama yokki abi?

NOT : Appstore'de My Contacts Backup olarak geçiyor. Yüklendikten sonra masaüstünde senin dediğin ismi alıyor abi :)

size bir yontemde benden turkcell kullanicisi iseniz ve iphone eski bir versiyon ile yedekleme yaptiysaniz turkcell web sitesindeki girisle super sifresnizi kullanarak girin. rehber bolumunde numaralariniz var tamamini .csv formati ile kaydetme butonu var kaydedin sonra bu dosyayi kendi mailinize gonderip telefondan acin

size bir yontemde benden turkcell kullanicisi iseniz ve iphone eski bir versiyon ile yedekleme yaptiysaniz turkcell web sitesindeki girisle super sifresnizi kullanarak girin. rehber bolumunde numaralariniz var tamamini .csv formati ile kaydetme butonu var kaydedin sonra bu dosyayi kendi mailinize gonderip telefondan acin

ben dün baktım bulamamıştım gene bakayım bu daha güzel ki benim en son güncellediğim rehberim orda teşekkürler...

Geri
Üst Alt