Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ikisi arasında kaldım..bi el atın lütfen

Varol abi kararın en iyisini sen verirsin ama bence sarı olan harika bir otomobile benziyo bence onu al derim.Model bakımından ve km bakımından çok iyi ve temiz bir otomobil.Diğerine gelince arabanın modeli eski kasası eski sarı canavar gibi duruyo ve sanada eminim çok yakışacaktır.Boşver sen turboyu murboyu salla gitsin.Bence 2009 sarı ibiza 1.6 olsun abi arabaya yüklenmedikçe ne yakacak ki ötekide 1.9 motor 102000 km de dizel araç.Hiç düşünme hemen adamı ara kesinlikle sarı yı al.

ağbi sarı senide sinir ederse hata eder sitede kim varsa arar peş peşe:)

valla şimdi yatıyorum istiare yapcam..sarıyı ben aramam aratırım..adam bağırır mağırır burdan bi ton masraf yapmak zorunda kalırım adamı dövmek için istanbula giderim vlla..
hoş adam sarıya da kesinlikle indirim yapmaz gibi geliyor..
bakalım yarın arayalım bardon aratayım..
şimdilik herkese fikirleri ve yorumları için teşekkür ederim yazmaya devam edin..
bunun tek artısı genç olması km az olması ona takıldım bakalım ne olacak

abi bencede sarı olan daha etkileyici ama diğeride 1.9tdi oluşu insanı cezbediyor...

Bence sarı alet abi aqma 1.8T ibiza benimde kafamı karıstırdı ama bence model abi :)

Sarının sahibinin kıl olduğu yazdıklarından belli.ama ne yapacan köprüyü geçene kadar idare edeceksin.

Geri
Üst Alt