Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ikisi arasında kaldım..bi el atın lütfen

varya kıvanç çok sağolasın..2 tane eledik.. geriye bir tane kaldı..öyle mi yok var mı başka alternatif

haa be varol abim ne aradığını bilsem yardımcı olayım..konfor mu hız mı ekonomi mi? ve en onemlisi illa seat mı olacak..? birde bütce cok onemli tabikide maksimum nedir..!

bütçe 25 de tıkandı üstüne çıkmak istemiyorum...şu an..
konfor o ne onu bilmiyorum konforu mercedes de gördüm o olmayacağı için pek peşinde değilim..
ama istediğim 150-170 km hıza çıktığımda bunu hissetmemek...leonda bu olay güzeldi..konfor varmıydı araba yaylı olduğu için bilmiyorum..
klima olsun digital olmasına gerek var mı yooo ikisi de soğutuyor..
abs olmalı...
dizel olursa çok iyi olacak...o zaman okula da arabayla gider günde 2 saat kazanırım
turbosu olsun canım sıkılırsa bişeyler yaparım..
bu aradıklarımın çoğu 1.9 tdi da var ..bilmediğim tek şey yüksek hızda araba bu hızı gösteriyor mu??

seal olmalı mı?? fanatik değilim ama ucuz fiyata vw binmek oluyor seat..
opele baktım hayır dediler..:confused:

bu sarı nın sahıbıne ne denır acaba !!!! 25 lıra cıvarına aldı arabayı :)

kıvanc su kırmızı FR konusunda cok ıyı bılgı vermıssın bende b kac zamandır bakıyodum buna :) hatta b arkadasımız ılk nıyetlendı aradıgında masrafı oldugunu da soylemısler dıreksıyon kutusu,dıskler balatalar falan flan dıye gıden b lıste.araba orjınal halınde almanyadada bu donemde cıkan FR lar aynısı.
1.9 tdı ıcın 102bın cok bsy degıl daha yolun yarısı bıle degıl ıyı bakılmıssa eger,alınabılecek mantıklı b araba ama az fıyat kırılsa guzel olur.
Sarı 1.6 kesınlıkle cok guzel.eskı 16V le bayagı benzer b motor b kac bsyı yıne farklı ama 8v gıbı yakmaz o kesın.yalnız benzınlı araba alırken dusunmek lazım su donemde artık.dogrusu lpg flan takılcaksa sorun yok en azından yakıt ucuz olucak gozuyle bakabılırız.ama bana kalsa 1.9 tdi ı almak daha mantıklı

abi benim hasta olduğum ve çok güzel özellikleri olan kia pro ceed öneririm..hem tip var hem donanım 1.6 dizel chiple 150 bg olan bir canavar.. kimse kiaya bakmıyor ama kia kendini aştı motorlarıda CRDI motor ve sorunsuz..arkadasımda var her kullanışımda büyük zevk alıyorum.. Sanada tavsiye ederim...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-cok-extrali-firsat-araci-kacirmayin-45509862/detay/

kiaları bende severim..hele proceed ler tip olarak hoşuma gidiyor bu araca bende baktım hatta hepsine baktım..rakam olarak kendimi zorlamamaya söz verdim...
sonra zararlı çıkıyorum biraz müsrifimde..

ha bu arada bunu da alamam benim ikametgah istanbul...bunun plada GY yani gay..bizi bozarpuhaha

bu sarı nın sahıbıne ne denır acaba !!!! 25 lıra cıvarına aldı arabayı :)

neye aldığı bilmiyorum ona takmıyorum kafayı da dün 27900 bugün 29500 bu nasıl bir şekil anlamadım...
mal onun da bu tarz da hoş değil...artık bişi demek istemiyorum

kıvanc su kırmızı FR konusunda cok ıyı bılgı vermıssın bende b kac zamandır bakıyodum buna :) hatta b arkadasımız ılk nıyetlendı aradıgında masrafı oldugunu da soylemısler dıreksıyon kutusu,dıskler balatalar falan flan dıye gıden b lıste.araba orjınal halınde almanyadada bu donemde cıkan FR lar aynısı.
1.9 tdı ıcın 102bın cok bsy degıl daha yolun yarısı bıle degıl ıyı bakılmıssa eger,alınabılecek mantıklı b araba ama az fıyat kırılsa guzel olur.
Sarı 1.6 kesınlıkle cok guzel.eskı 16V le bayagı benzer b motor b kac bsyı yıne farklı ama 8v gıbı yakmaz o kesın.yalnız benzınlı araba alırken dusunmek lazım su donemde artık.dogrusu lpg flan takılcaksa sorun yok en azından yakıt ucuz olucak gozuyle bakabılırız.ama bana kalsa 1.9 tdi ı almak daha mantıklı

can adamla konuştum adam 23750 ye kadar indi...aslınd km yi düşünmüyorum binnerken satarken millet ne kıl olmuş...hoş stamayı düşünmesemde bir gün satılacak..neyse..
1.9 benim de hoşuma gidiyor..bi de yere basarım olur biter...gibilerindenim

dod daki arabayla ilgili bilgi istiyorsanız arkadaşım var dod da yarın sordurabilirim masrafı vs herşeyini döküyolar ortaya

Geri
Üst Alt