Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ikisi arasında kaldım..bi el atın lütfen

leonla arasında gerek konfor gerekse malzeme kalite farkı çok Varol abi en başta söyleyim. mk 1 leondan sonra sana çok tıkırtılı sarsıntılı gelecek emin olabilirsin.

Abi Etme eyleme aklın yolu bir bak. madem değiştireceksin Toledo al sen de. Ibiza için verme mk1i diyorum bak bir ibiza kullanıcısı olaraktan :)

terbiyesize bak yaa arabayı 29500 e çıkarmış satmak istemiyorsan koyma kardeşim ilana...tam sopalık var ya

Araç İstanbul Trafiğinde şehir içi 0.35 kuruş yakıyor, şehirler arası 0,20 kuruşa kadar düşüyor. yakıt sormayın bıktım artık demişde acaba kendide inanıyormu bu dediklerine yoksa 1.6 benzinli motor hakikaten bu kadar azmı yakıyor. ya dalga geçip insaları kekliyor yada ben dizel almakta büyük salaklık yaptım.:rolleyes:

ya sayı saymayı bilmiyor ya dayak yememiş derler:)

1.8 T ibizaya hiç bulaşmayın arkadaşlar bizim sanayiden çıkamadı zaten..kafadan kazası vardı ve adam gibi toplayamadılar şuan zaten sağlıklı yürüyemiyor fiyatı bu yüzden uygun..km.si orjinal hiç yürüyemediği için :) böyle güzel arabaları mahvediyolar yaa içim gidiyor..adam dod a bıraktı oradan audi aldı..bu aracı iyi biliyorum :)

hahaha:) adam arabanın soy ağacını döktü beyler dağılın:)kıvaç abi sen bir adamsın:)

bildiğim araba olduğu için net konusuyorum,,motor şase nodan sorgulatın ne demek istediğimi anlarsınız..ankarada sarı 1.8T ibiza var o olsa hemen alın derim,,o araba çok temizdi..

Geri
Üst Alt