Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ikisi arasında kaldım..bi el atın lütfen

abi sarı ibizayı al çarşı alayına karşı ama buna karşı gelemez :D

Farlar opsiyon muhtemelen, piyasadaki cupralarda da yok mercek far. Kesin konuşmamak lazım.

TDI cuprada yok benzinlide var mercek far ama dediğin gibi kesin konuşmamak gerek belkide aracı satarken farı biriyle takaslamıştır

Erhan'ın dediği araç gerçekten fena.O aracı al üzerinde bi görsel makyaj tamam abi daha ne olsun:)

xx

abi genç araba her zaman iyidir..sarı olan güzel gibi..hem km az..bence biraz hızdan ödün ver.. ve 1.6 motoru seç..

leon u almadan once su sari ibizayi cok kowaladim abi oyle haywan oglu haywan bir sahibi vardiki kredi icin bana ruhsati yollamadi izmitteydi o zaman araba serefsiz bak aklima geliyo hala uyuz oluyorum serefsizzzz !!! ama arabaya gelirsek 10 numara :) 1 - si var o arabada abi cruize control yoktu o kadar bence kalem gibi araba sunroof olmasi en buyuk artisi bence sariyi al abi yeni sahibi daha ilimli biridir insallh :) birde bu leondaki 1.6 8 v motor degil abi 16 v motor iyi kacar ibizada ufak araba oldugundan leonla alakasi olmaz yani

leon u almadan once su sari ibizayi cok kowaladim abi oyle haywan oglu haywan bir sahibi vardiki kredi icin bana ruhsati yollamadi izmitteydi o zaman araba serefsiz bak aklima geliyo hala uyuz oluyorum serefsizzzz !!! ama arabaya gelirsek 10 numara :) 1 - si var o arabada abi cruize control yoktu o kadar bence kalem gibi araba sunroof olmasi en buyuk artisi bence sariyi al abi yeni sahibi daha ilimli biridir insallh :) birde bu leondaki 1.6 8 v motor degil abi 16 v motor iyi kacar ibizada ufak araba oldugundan leonla alakasi olmaz yani

cenk bu sahibi de kıl'a benziyor yada aynı adam yazıları okudun mu..
benim araç da 16v di..o yüzden biliyorum sesini tadını bi de bu daha küçük bir araba ama ağırlığını bilmiyorum leon 1155 di yanılmıyorsam yada 1190 tam hatırlamıyorum..
sunroof olayı beni zaten cezbetti..renk çok iyi..yarın bir arayım bakalım adamla dalaşacak mıyız...

bence sarı olan yeni kasayı tercih et abi.. en önemli farklılığı yeni olması ve rengi bence

modeli yüksek olsun varol um

leonla arasında gerek konfor gerekse malzeme kalite farkı çok Varol abi en başta söyleyim. mk 1 leondan sonra sana çok tıkırtılı sarsıntılı gelecek emin olabilirsin. ama ben illa ibiza alacam diyorsan almışken bari canavar gibi bişey olsun. ben de oyumu 1.8 t den yana kullanıyorum

yarın öğleden sonra ara öğlene kadar arayalım biz abuk subuk rakamlar önerelim günün en iyi teklifini sen ver ihale sende kalsın ...

Geri
Üst Alt