Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbiza mı polo mu i20 mi fiesta mı alınır?

arkadaşlar clio4 baktım içi çok güzel ama 1.2 75 hp çok tatmin etmedi...ibiza 1.4 ve 85 hp olması hasebiyle tercihim donanım olarakta style hoşuma gitti..yarın bakacam inşallah olurçç1 aydır araba bakıyorum gerçekten çok sıkıldım

arkadaşlar clio4 baktım içi çok güzel ama 1.2 75 hp çok tatmin etmedi...ibiza 1.4 ve 85 hp olması hasebiyle tercihim donanım olarakta style hoşuma gitti..yarın bakacam inşallah olurçç1 aydır araba bakıyorum gerçekten çok sıkıldım

bende clio 3 1.6 16v bva şanzuman vardı araç tatminkardı ama bir seat kalitesi izalasyonu yok motor içerde gidersin bence tercihini almandan yana kullan

şu ana kadarki aldığım yorumlara göre seat ibiza yüzde 80 olumlu gibi

bazı sitelerde baya olumsuz yorumlar var arkadaşlar performansı çok kötü filan diye

bazı sitelerde baya olumsuz yorumlar var arkadaşlar performansı çok kötü filan diye

Kullananlar mı söylüyor bunu ? :) yoksa karadüzen sallıyorlar mı? He şuda var daha iyi bir araba sürmüşse adam 85 beygirlik ibiza tabiki ona yetersiz gelir. Ancak kendi sınıfında ki ve kendi motor hacminde ki arabalar içinde hiç de yetersiz olduğunu düşünmüyorum. Akif kardeş sen git bir test sürüşü yap yoksa benim veya başkasının sözüyle araba alınmaz...

ben arabayi aldigim ilk zamanlarda banada performansi kotu geliyordu fakat bu tamamen kullanmayla alakali ilk zamanlar arabaya kiyipta basamiyordum fazla devirli kullanmiyordum ama artik araci daha iyi kullanmaya basladim. Daha gecen hafta yurt disindan geldim uzun yoldan arabada 4 kisiydik ve bagajda full dolu olmasina ragmen yolda bir cok arabayla kapisma gerceklestirdim :)kendi sinifimda yuzumu kara cikarmadi cok sukur ;)

sınıfındaki birçok arabaya baktım torkları hızlanma süreleri düşük..ibiza hepsinden donanım olarakta üstün görünüyor birde alman olduğu için içime sindi..bir tanıdık onun yerine kia venga 2011 dizel 50 binde 37bin tl var onu al diyor daha iyi diyor ama tipi filan değişik mvp hemde artık türkiyede yokmuş..bu iş gerçekten çok zor araba işi

tsı motora lpg takılıyor mu acaba birde 1.4 85 hpye lpg takılınca performansı düşermi

arkadaşlar bugün itibariyle benimde artık bi seat ibizam var inşallah perşembe günü filan teslim alacağım

Geri
Üst Alt