Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbiza mı polo mu i20 mi fiesta mı alınır?

1.2 TSI DSG İbizadan şaşmazdım ben böyle bir durumda.. Eğer birazcık performansa ilgim varsa Cupra Kesinlikle :eek:key: aralarında ikince elde 10-15bin lira var sadece Cupra Yada FR donanımı tartışılamaz birde 1.4 TSI Twincharcer 180 Bg lik güç ürkütmüyor değil adamı :eek:key:

Her aracın duruşu aslında karakteristiğini de az çok belli ediyor. Şöyle resimli bir empati kurarsak örnekleme yapmış oluruz.

ddd.jpg

Ekli dosyalar

• ddd.jpg
    ddd.jpg
    268.5 KB · Görüntüleme: 25
Polo :eek:key: İbiza dışına göre iyi içine göre berbat bır araçtır. Polo iç olarak daha güzeldir ve iç malzeme olarak ibizadan biraz daha kalitelidir..:)@volkswagen

İbiza kullanıcısıyım ama bende Polo diyenlerdenim sebeplerimi söyleyim
-İbiza 2.eli biraz yavaş ama Volkswagen Türkiyede her türlü satılır.
-İç kalitesi İbizanın bir tık üzerinde Polonunki.Berbat diye bir sıfat kullanmakta haksızlık olur İbizaya.
Dış tasarım olarak ne kadar İbiza daha sert dursada gösterişli olsada mantık Polo diyor.

Malesef hiç bir şey mükemmel değil. Böyle olsaydı herkez bir marka ve modelde buluşurdu. Neticede aklın yolu bir. Çok kısa
Polo : Daha gösterişli göz dodurur malzeme kalitesi iyi.
Ibiza: Teknik açıdan en iyisi. TSI.
Ford: Teknik zayıf, 1 LT turbo tekniği kapatsada DSG yok bunu telafi edemedi hala.
Hyundai: Markayı tanımıyorum. Ama teknik olarak zayıf.

Aynı soruyu ben de çok sormuştum. Polo mu Ibiza mı? 1.2 TSI motor olsaydı ben de kesinlikle polo derdim. Ancak 1.4 benzinli polo hem yakıt,hem vergi hem de sürüş keyfi olarak 1.2 tsi ibizaya yaklaşamaz. 2.el, iç malzeme kalitesi falan benim için çok da önemli değildi.

bende ibiza kullanıcısıyım ama bu sıralar aşırı derecede fiestaya yönelmeye başladım otomatik vites düşünüyorum rahat ve kullanışlı olur hem

arkadaşlar merhaba, bir arkadaşım düşük motor yüksek performans ve otomatik vites bir araç alma arefesinde... ben TSI motorun yakıt konusunda ve performans konusunda alternatifinin olmadığını düşünüyorum... sizlerden de fikri veya bilgisi olan arkadaşlardan yorum ve tavsiye bekliyorum...şimdiden teşekkürler...

Benzinli olacaksa 1.2 tsi dsg ibiza dizel olacaksa 1.6 tdi dsg polo cok dusunulecek yani yok secenekler arasinda da onemli olan maddiyat

Geri
Üst Alt