Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbiza mı polo mu i20 mi fiesta mı alınır?

hayirli ugurlu olsun kardesim, insallah memnun kalirsin, kazasiz belasiz surusler.

allah razı olsun kardeşim amin inşallah rabbim herkesin gönlüne göre versin

arkadaşlar bugün itibariyle benimde artık bi seat ibizam var inşallah perşembe günü filan teslim alacağım

NE yaptın sen ya... İbiza da araba mı hiç. Başka araba yok mu piyasada alacak da gittin ibiza aldın. Çekiş desen yok konfor desen yok. Geçmiş olsun.... Şaka bir yana ALLAH kaza bela vermesin hayırlı olsun.

çekiş filan iyi abi su ana kadarki baktığım arabalardan iyi style paket aldım artı esp hill holder lastik arıza...teşekkür ederim bakalım artık hayırlısı :Dallah razı olsun kardeşim

çekiş filan iyi abi su ana kadarki baktığım arabalardan iyi style paket aldım artı esp hill holder lastik arıza...teşekkür ederim bakalım artık hayırlısı :Dallah razı olsun kardeşim

Selamlar. Ya ben bu ESP paketini çok istemiştim opsiyon olarak bana 3 ay beklemelisiniz dediler.

Siz beklediniz mi ??

kardeş bende istiyordum güvenlik paketi ellerinde varmış hazırda hemen aldım 5 günde teslim alcam inşallah yarın

arkadaşlar seat ibiza 1.4 85 hp style paketi almış bulunmaktayım bugün..ilk izlenim olarak memnunum çok şükür..arabamda güvenlik paketide var ama esp için ayrı düğme var mı acaba...??eureko sigorta ile kasko yaptırdım inşallah memnun kalırım

ESP tuşu vitesin önündeki tuş gruplarında bulunuyor eğer ESP varsa.

kasko 1700 tl yaptırdım eureko sigortadan...esp tuşu benim araçta cd playerin altında kardeş

Geri
Üst Alt