Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hasan Tan Kimsesiz Çocuk Yuvası Minikleriyle Piknik ( 9 HAZİRAN )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güncel,arkadaşlar mümkün olduğunca kalabalık olmamız gerektiği için lütfen katılmaya çalışalım..Bu bir sosyal proje olmasının yanında dini boyutundada manevi kazançlara haiz olacağız,o yüzde destek olalım..

1-Absolut + selda
2-Lejyoner+ Şengül +yiğen
3-Kfy filiz Kfy_can
4-Mertkan
5-memet_one + eşi

güncel yazmaya utanıyorum yemin ederim

1-Absolut + selda
2-Lejyoner+ Şengül +yiğen
3-Kfy filiz Kfy_can
4-Mertkan
5-memet_one + eşi
6-LeonStyle+(İbrahim)Baba
7-Cuprali + 2
8-İsmail + 2

güncel hadi beyler​

Arkadaşlar Cok Güzel bir Etkinlik Ama KUzenimin Düğünü Sebebiyle Şehir Dışında Olacağımdan Dolayı Üzülerek katılamayacağım..Ama Elimden Gelen Bir Şey varsa Yapmaya Hazırım Simdiden Araç Ayarlamaya Çalışalım Yer derseniz Onada Bakalım Yani Organizasyonla İlgili Kişilerle İletişime Geçip Bende Yardımcı olmak isterim sizlere...

İsterseniz Belediyemizin Otobüsleri Müsaitse tarihte Onlarda Ayarlamaya Çalışalım
Hatta Beykoz Kaymak Donduran Piknik Alanı Belediyemize Ait Olmakla birlikte program yoksa oradada orayıda Sorgulayalim isterseniz

Yuvanın Üsküdarda Olmasi işleri biraz daha kolaylaştırmaktadir zaten..

yanlız onemlı bır noktaya değinmek istiyorum şimdi kendimizle birlikte birilerini daha alıyoruz ama bu en fazla 1 kişi olmalı ki cocukları arabaya sığdıralım.hadi 1 olmasın 2 olsun lütfen yanımızda 2 veya 3 kişi getirmeyelim bununda hesabını yapalım.100 cocuk alacağız.

Arkadaşlar Cok Güzel bir Etkinlik Ama KUzenimin Düğünü Sebebiyle Şehir Dışında Olacağımdan Dolayı Üzülerek katılamayacağım..Ama Elimden Gelen Bir Şey varsa Yapmaya Hazırım Simdiden Araç Ayarlamaya Çalışalım Yer derseniz Onada Bakalım Yani Organizasyonla İlgili Kişilerle İletişime Geçip Bende Yardımcı olmak isterim sizlere...

İsterseniz Belediyemizin Otobüsleri Müsaitse tarihte Onlarda Ayarlamaya Çalışalım
Hatta Beykoz Kaymak Donduran Piknik Alanı Belediyemize Ait Olmakla birlikte program yoksa oradada orayıda Sorgulayalim isterseniz

Yuvanın Üsküdarda Olmasi işleri biraz daha kolaylaştırmaktadir zaten..

ilgin için teşekürler yarın yönetim olarak bir toplantımız olacaktır toplantıdan sonra vereceğimiz karar dahilinde yazdığın konularla ilgili yardımcı olacağınız birşey olursa seviniriz :eek:key:

ilgin için teşekürler yarın yönetim olarak bir toplantımız olacaktır toplantıdan sonra vereceğimiz karar dahilinde yazdığın konularla ilgili yardımcı olacağınız birşey olursa seviniriz :eek:key:

Elimden Bir sey geliyorsa Neden Olmasin Seve Seve Yardımcı olmak isterim..

(Cennetin kapısını ilk önce ben açacağım. Bu sırada, bir kadın, benden önce davranacak, buna kim olduğunu soracağım, o da,"Yetim kalan çocuklarıma bakan biriyim" diyecektir.)

(Cennetin kapısını ilk önce ben açacağım. Bu sırada, bir kadın, benden önce davranacak, buna kim olduğunu soracağım, o da,"Yetim kalan çocuklarıma bakan biriyim" diyecektir.)

“Bir kimse, müslümanların arasında bulunan bir yetimi alarak yedirip içirmek üzere evine götürürse, affedilmeyecek bir suç işlemediği takdirde, Allah Teâlâ onu mutlaka cennete koyar.” (Tirmizî, Birr, 14/1917)

eveet arkadaşlar yukarıdada belirttiğim gibi mubarek üç aylara girdik iyilik yapmak sevap işlemek lazım fırsat ayağımıza geldi bu fırsatı kaçıracakmısınız yoook bence benim büyük ailem bu fırsatı kaçırmaz hatta birbiri ile yarışır dostlarım ne derseniz deyin bugün bu iyiliği taparsınız yarın başınıza gelecek kazadan beladan Allah cc bu hayrınızın sebebine sizi korur birde şu yönü var insan manevi olarak rahatlar ne olur bir pazarınızı da bu ulviii göreve ayırın hep kendinizi eğlendirip gezmeyin bir günde bu çocukları eğlendirelim hadi bakalım elinizi taşın altına koyun gece yatağa yatıp sakin kafayla düşünün bana hak vereceksiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt