Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hasan Tan Kimsesiz Çocuk Yuvası Minikleriyle Piknik ( 9 HAZİRAN )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GÖNÜLLÜ: Absolut Barış 555 978 28 23

GÖNÜLLÜ: Kfy (cezmi 532 221 88 57)

9 hazirana daha var barışım görür arkadaşlar kısmet bir aksilik olmazsa bende katılmak isterim

9 hazirana daha var barışım görür arkadaşlar kısmet bir aksilik olmazsa bende katılmak isterim

kaan öle diyosunda kardeşim yuva program ayarlıyo birsürü yerden izin alınıyo ve bu liste ve araç sayısı çok önemli çünki çocukları yuvadan biz alıcaz yani sen karar veriyosun hadi gidim diye ama bizim öle bir şansımız yok kardeşim

kaan öle diyosunda kardeşim yuva program ayarlıyo birsürü yerden izin alınıyo ve bu liste ve araç sayısı çok önemli çünki çocukları yuvadan biz alıcaz yani sen karar veriyosun hadi gidim diye ama bizim öle bir şansımız yok kardeşim

Hımm ozaman pardon bilemedik :(

ayrıca orada 100 çocuk ve bizlerin katılımı olucak kardeşim dışardan geleceklerle 200 kişilik organizasyon yavrum benim öle bir haftada veya iki günde hallolmuyo malesef bu işler bunun yemesi içmesi mekanı falanı filan yani karışık anlayacağın kaan

[MENTION=25981]SEVAL[/MENTION] [MENTION=5017]Absolut[/MENTION]

sevalin dediği yer yani geçen seneki alan a bizim araçlar girer derim asfalt yol var barış karakiraz tarafında..gidip bakarız eğer orası olursa herşey çok güzel olur:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt