Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hasan Tan Kimsesiz Çocuk Yuvası Minikleriyle Piknik ( 9 HAZİRAN )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Absolut

Kayıtlı Üye
Merhabalar SCW Ailesi
Baharın sıcak yüzünü gösterdiği, ağaçların çiçek açıp bahara merhaba dediği, toprağı papatyaların bürüdüğü şu günlerde hepimiz sevinçle ve neşeyle uyanıyoruz sabahlara. Ben her sabah işe gitmek için hazırlanırken, hep hafta sonu tatilinde şehirden kaçıp doğanın koynuna sığınacağım için motivasyonuyla çıkıyorum evden.
Eminim bir çok kişi benim gibi düşünüyordur.
Kendimizi ilk fırsatta doğaya atmaya hevesli olduğumuz bu günlerde bir etkinlik düzenleyip minik insanları da bu keyfe dahil edelim diye düşündük.
Bu minik insanlar hayata 1-0 yenik başlayan Hasan Tan Çocuk Yuvasının kimsesiz çocukları.
Onların kendi aileleri yok ama kaderlerini paylaştıkları ortak bir çatıları var.
Hasan Tan Çocuk Yuvasının minik insanlarını bir piknik organizasyonunda misafir etmeye ne dersiniz ?
Mesela bir Pazar günü çocukları Üsküdar’ daki Hasan Tan Çocuk Yuvasınından alıp Belirleyeceğimiz Piknik Alanına Gitsek masalarımı sandalyelerimizi yerleştirsek, yemeklerimizi hazırlasak aheste aheste, sonra top oynasak, ip atlasak, geleneksel halat çekme yarışını yapsak ?
Nasıl olur ?
Tarihin 9 Haziran 2013 Pazar günü
Hadi SCW Kendimizi Oradaki Miniklerin Yerine Koyma Günü Eminimki SCW Ailemin İmkanı Olan Tüm Bireyleri Orada Olacaktır.

Not: Arkadaşlar program Hep beraber Toplanıp Üsküdar daki Hasan Tan Çocuk Yuvasına Gidip Tüm Çocukları Araclarımıza Alarak Başlayacaktır.
Organizasyon Fikrini Paylaşan ve Aramıza Yeni Katılan Gezenbilir Ekibinin Parçası @SEVAL Hanıma Böle Bir Sosyal Sorumluluğu Hatırlattığı İçin Tüm SCW Adına Teşekkürederim.

ÖNEMLİ : Arkadaşlar Çocukları Kendi Araçlarımızla Alıp Kendi Araçlarımızla Bırakacağımızdan Araç Katılımı Bol Olması Gerekmektedir.
Çocukların Tüm Sorumluluğu Yuvadan Gelecek Bakıcılar Dahilinde Olacaktır.
Ayrıca bana Bu Organizasyonda Yardımcı Olacak 5 Gönüllü İsme İhtiyacım Var Arkadaşlar Konu Altında Gönüllü İsim Telefon Yazarsa Memnun Olurum.

GÖNÜLLÜ: Absolut Barış 555 978 28 23
Kfy Cezmi 532 221 88 57
Lejyonrt Gökhan 532 627 97 14
Hadi Bakalım Liste Zamanı

çok gelmek isterimlaki,n bizikileri bırakama barış zaten patronda burda o tarihte

Merhaba,
Çok teşekkürler Barış.
Önemli bir konuyu belirtmek istiyorum.
Katılımcılar da kendi aileleriyle katılırsa çok güzel olur.
Çocuğu olanlar, mutlaka kendi çocuklarını da getirsin.
Bu ailecek piknik olacak :)

Merhaba,
Çok teşekkürler Barış.
Önemli bir konuyu belirtmek istiyorum.
Katılımcılar da kendi aileleriyle katılırsa çok güzel olur.
Çocuğu olanlar, mutlaka kendi çocuklarını da getirsin.
Bu ailecek piknik olacak :)

çocuk yok ama yiğenleri alıp seldayla birlikte orada olucaz :)

Arkadaşlar bu bir scw organizasyon değil,sosyal sorumluluk, kimsesiz çocukları bir pazar günü gülümsetebilmektir amaç o yüzden mümkün olduğunca katılım olsun..

Küçük cocuklar beni sever,sevdiririm kendimi amcamın cocukları olsun halamın torunları olsun hepsını eğlendirmişimdir becerebilirsek bu cocuklarıda güldürürüz eğlendiririz. :D Katılabilmem kesin değildir babaya danısalımm.

1-Absolut + selda
2-Lejyoner+ Şengül +yiğen
3-Kfy filiz Kfy_can

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt