Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

güpe gündüz talan

Allah'tan korkmayı bırakmışlar Allah tanımaz hale gelmişler.
Her aç kalan böyle yaparmı , tuhh size bee

Yunus'cum çok geçmiş olsun.teselli içininde bişi bulamıyorum allak bullak oldum görünce.
ne hallere geldik

teşekkürler arkadaşlar. sanırım işverenin sigortasından bir miktarını almaya çalışacağız. artk zararın neresinden dönülürse kardır.

en çok zoruma giden biz istemişiz gibi gösterlmesi olayın.

ben bu hükümetinde yandaşlarınında.................................

neyse dediğin gibi zararın neresinden dönülse kar dır

tekrar geçmiş olsun

Analarını,bacılarını .... onun bunun çocukları ya.Allah belalarını versin.O çaldıkları münasip bi yerlerine girsin.Allahsız köpekler.Açsan git simit sat,ayakkabı boya.Onun bunun malıyla mı karnını doyuracaksın.Emre Mersinde'yim.Yapabileceğim ne olursa bir telefonuna bakar kardeşim.Tekrardan geçmiş olsun. Ya varya deli olmamak elde değil.Tutacan bunların hepsinin ağzına sıçacan.

saolasn ismailim. olay artk yargıda. ama o birlik vinç midir nedir kendileri ile bizzat ilgilenecez. videoda adamlar vinçleri çekip kalıpları götürüyor açıkça görülüyor.

saolasn ismailim. olay artk yargıda. ama o birlik vinç midir nedir kendileri ile bizzat ilgilenecez. videoda adamlar vinçleri çekip kalıpları götürüyor açıkça görülüyor.

Bu tarafa gelecek olursan beni de al kardeşim beraber geçelim...

Geri
Üst Alt