Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

güpe gündüz talan

Konu, 'Sohbet' kısmında mayham85 tarafından paylaşıldı.

1. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    Arkadaşlar 1 saat kadar önce adana yavuzlardaki eski şantiyemizden haber geldi. 250 300 kişilik şehir eşkiyası pkk yardakçısı tiplerden oluşan bir grup şantiyeyi talan etmeye başlamış. polis hiç bir şekilde müdahale etmiyor yada etmemk için elinden geleni yapıyor. adamlar yüzsüzlüğü o dereeye getirmişki hiap vinçlerle şantiyedeki ağır malzemeleri bile kamyonlara yükleeyip götürmeye başlamış. gazeteciler bile sallamıyor. olay halen bu saatlerde 'durmak yok devam' sloganıyla gidiyor.
    ülkeyi bu hale getiren o polis komiserlerini o memurları oraya atayan o k...klere gıkını çıkarmayan hainlerin taa. ........................................

yeter artık. ben böyle açılımın böyle hainlerin bıktım be köpekler güpegündüz binlerce liralık malımı çalacak devlet yok insan hakları yok açılım diyecek gıkını çıkarmayacak :mad::mad::mad::mad::mad:

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Allah belalarını versin ya.. :mad:
    kimse müdahale edemiyo şaka mı bu. ??

3. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    yiğt polis umursamamış. 3 5 kişi gelmiş arkadaşlar dağılın demiş gitmiş polis gidince aynen devam etmiş k...ler. karakoldaki komiserde elimde yazılı emir yok bilmem ne demiş. ben açıkça o bölgedeki polisin bu itlerle anlaştığını düşünüyuorum şuan.

4. GÖKHAN33

GÖKHAN33 SCW Üyesi

1.948
    26
    48
    geçmiş olsun Emre Mersin ve Adana'nın dışındaki pkk yandaşlarının mesken tuttuğu yerler var oraları sende bilirsin yavuzlar başta gelen bi yer bana kalırsa poliste korkusundan dolayı mudahele edemıyodur cunku bole olaya semt karakollarından zıyade çevik kuvvetın gelmesı gerekıyo.ordakı polısler korkusundan mudahele edemıyolardır

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    pkk yandaşlarının hepsini tarasam en fazla müebbet yerim dimi idam yok artık nasılsa..
    ki TR'nin büyük çoğunluğu buna bayaa bi sevinir..

6. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    4 yıldır yavuzların içerisinde o şantiye gökhancım ayrıca ben adanalıyım o bölgeleride iyi bilirim. dediğin gibi bu itlerin ini haline gelmiş yerler. ama bu tler bugüne kadar telin kenarına yanaşmaktan bile korkarken ne oluyorda birden yüzlerce kişi birikip buna cesaret ediyorlar :confused::confused::mad:

7. glenfiddich

glenfiddich SCW Üyesi

1.136
    0
    36
    Abi çk acı bi durum ya.:S:S bu nedir arkadaş kacıncı yy Tr sinde yaşıyoruz? :mad:

8. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Emrecim çok geçmiş olsun. Aklınıza en kötü sözleri getirin onlar talancılara gitsin. Polislere gelincede ben onların üstü vs. olsam direk ihraç. Görevleri namuslu vatandaşı korumak...

9. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    21. yüzyıl açılımı bu kardeşim.

10. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    gel beraber yapalım.