güpe gündüz talan | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

 1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

güpe gündüz talan

Konu, 'Sohbet' kısmında mayham85 tarafından paylaşıldı.

 1. mayham85

  mayham85 SCW Üyesi

  3.915
  47
  48
  Arkadaşlar 1 saat kadar önce adana yavuzlardaki eski şantiyemizden haber geldi. 250 300 kişilik şehir eşkiyası pkk yardakçısı tiplerden oluşan bir grup şantiyeyi talan etmeye başlamış. polis hiç bir şekilde müdahale etmiyor yada etmemk için elinden geleni yapıyor. adamlar yüzsüzlüğü o dereeye getirmişki hiap vinçlerle şantiyedeki ağır malzemeleri bile kamyonlara yükleeyip götürmeye başlamış. gazeteciler bile sallamıyor. olay halen bu saatlerde 'durmak yok devam' sloganıyla gidiyor.
  ülkeyi bu hale getiren o polis komiserlerini o memurları oraya atayan o k...klere gıkını çıkarmayan hainlerin taa. ........................................

  yeter artık. ben böyle açılımın böyle hainlerin bıktım be köpekler güpegündüz binlerce liralık malımı çalacak devlet yok insan hakları yok açılım diyecek gıkını çıkarmayacak :mad::mad::mad::mad::mad:
   
 2. YCO

  YCO SCW Üyesi

  22.341
  79
  48
  Allah belalarını versin ya.. :mad:
  kimse müdahale edemiyo şaka mı bu. ??
   
 3. mayham85

  mayham85 SCW Üyesi

  3.915
  47
  48
  yiğt polis umursamamış. 3 5 kişi gelmiş arkadaşlar dağılın demiş gitmiş polis gidince aynen devam etmiş k...ler. karakoldaki komiserde elimde yazılı emir yok bilmem ne demiş. ben açıkça o bölgedeki polisin bu itlerle anlaştığını düşünüyuorum şuan.
   
 4. GÖKHAN33

  GÖKHAN33 SCW Üyesi

  1.948
  26
  48
  geçmiş olsun Emre Mersin ve Adana'nın dışındaki pkk yandaşlarının mesken tuttuğu yerler var oraları sende bilirsin yavuzlar başta gelen bi yer bana kalırsa poliste korkusundan dolayı mudahele edemıyodur cunku bole olaya semt karakollarından zıyade çevik kuvvetın gelmesı gerekıyo.ordakı polısler korkusundan mudahele edemıyolardır
   
 5. YCO

  YCO SCW Üyesi

  22.341
  79
  48
  pkk yandaşlarının hepsini tarasam en fazla müebbet yerim dimi idam yok artık nasılsa..
  ki TR'nin büyük çoğunluğu buna bayaa bi sevinir..
   
 6. mayham85

  mayham85 SCW Üyesi

  3.915
  47
  48
  4 yıldır yavuzların içerisinde o şantiye gökhancım ayrıca ben adanalıyım o bölgeleride iyi bilirim. dediğin gibi bu itlerin ini haline gelmiş yerler. ama bu tler bugüne kadar telin kenarına yanaşmaktan bile korkarken ne oluyorda birden yüzlerce kişi birikip buna cesaret ediyorlar :confused::confused::mad:
   
 7. glenfiddich

  glenfiddich SCW Üyesi

  1.136
  0
  36
  Abi çk acı bi durum ya.:S:S bu nedir arkadaş kacıncı yy Tr sinde yaşıyoruz? :mad:
   
 8. Floydian

  Floydian SCW Üyesi

  1.979
  63
  48
  Emrecim çok geçmiş olsun. Aklınıza en kötü sözleri getirin onlar talancılara gitsin. Polislere gelincede ben onların üstü vs. olsam direk ihraç. Görevleri namuslu vatandaşı korumak...
   
 9. mayham85

  mayham85 SCW Üyesi

  3.915
  47
  48
  21. yüzyıl açılımı bu kardeşim.
   
 10. Floydian

  Floydian SCW Üyesi

  1.979
  63
  48
  gel beraber yapalım.
   

Sayfayı Paylaş