Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

güpe gündüz talan

saol link için. şuan ne diyeceimi bilmiorm. o şantiyenin sorumlusu amcamın oğlu. daha yeni konuştum. adamlar silah çekiyorlarmış karşı koyunca. orada yazan jeneratörü çalmış olsalardı 1 milyon liralık makine hurda yığını olarak kalırdı elimzide. bizimkiler toplayabildiğini toplamış kaçmış canlarını kurtarmışlar.

Yağmaya katılan vatandaşlardan Resul Nur, "Ben Atakent mahallesinden geldim. En düşük memur maaşı bin TL'yi aşıyor. Hiç maaş almayanlar ne yapsın bu ülkede? Zor durumdayız. İşsiziz. Evimize ekmek götüremiyoruz. Bunu yapmaya mecbur bırakılıyoruz" dedi. Fakir ve işsiz olduklarını belirten vatandaşlar, buradan aldıkları malzemeleri hurdacıya satarak para kazanacaklarını söylediler.

şu bahane ye bak. ulan o.ç şerefsiz köpek ortalıkta iş kaynıyor şerefiini si... adi herif.

iyiki orada değilmişim. yoksa kesin kan akardı.

bu malzemeleri herkese satamazlar. o kalıpları kimlerin alacağı belli. kısa sürede çıkar adanda kokusu. ama bu adiler yaptıkları ile kalacaklar ona yanıyroum.

"Ankara'da gerçekleştirilen ihaleyle şantiyedeki değerli beton kalıplarını hurdacıya satan Kappa-şim-al şirketi, şantiyedeki küçük malzemelerin mahalle sakinleri tarafından alınabileceğini söyledi."

Olay böylemi cereyan etmiş peki,doğrumu yazdığı gibi ?

"Ankara'da gerçekleştirilen ihaleyle şantiyedeki değerli beton kalıplarını hurdacıya satan Kappa-şim-al şirketi, şantiyedeki küçük malzemelerin mahalle sakinleri tarafından alınabileceğini söyledi."

alakası bile yok. ismi geçende bizim şirket.

az önce polisle konuştuk. adamlar bunun arkasında hurdacılar oalbilir diyor. muhtemelen bu yalanı da onlar atıyorlar. küçük hurdalar dedikleri 100000 lira tutuyor onu oradaki 5 para etmez conolara hayrına bırakacak kadar salak değiliz allaha şükür.
geçen hafta şatiyedeki hurdaları satmak için hurdacılardan tklif alınmış hurdacılarda bunlardan zaten. bize para vermektense böyle yalan atıp insanları gaza getirirp talan ettirmeyi hak gören şerefsiz.

Emre yok bole bişi demın haberın lınkıne baktımda abı canlarını kurtardıklarına sukur etmek lazım bı yerde nasılsa kalıplar falan ıllakı bulunur dedıgın gıbı adanadan kolay kolay cıkaramazla o kalıpları ;)...tekrardan gecmıs olsun emre

aga bunları toplayıp biyerde komple yakıcaksın yada bu dogu taraflarını haritadan siliceksin baska turlu bu iş olmaz vatan elden gidiyot kopek gibi 12 13 tane türüyolar...

son öğrendiklerime göre bu polisin yalanı çıktı. hiç bir şey yapmadıkları ve hatta onlarla nerdeyse suça ortak durumuna düştükleri için suçu bize atmaya çalışıyorlarmış. polise görevini yap durdur yağmayı deyince bizim mühendislerden birisini tutukalamaya kalkmışlar.

yaklaşık 250 300 ton hurda demir çalınmış tahmini :(

aptal polisler sanki ben hurdaya satsam para etmiyor sigortadan almak istiyormuşz gibi göstermişler olayı gazetecilere.allah topnunun bin belasını versin.

son öğrendiklerime göre bu polisin yalanı çıktı. hiç bir şey yapmadıkları ve hatta onlarla nerdeyse suça ortak durumuna düştükleri için suçu bize atmaya çalışıyorlarmış. polise görevini yap durdur yağmayı deyince bizim mühendislerden birisini tutukalamaya kalkmışlar.

yaklaşık 250 300 ton hurda demir çalınmış tahmini :(

aptal polisler sanki ben hurdaya satsam para etmiyor sigortadan almak istiyormuşz gibi göstermişler olayı gazetecilere.allah topnunun bin belasını versin.

Abi darlanma bukadar ya. herşey olacagına varır. sinirlendim baya anlıyom ama yapcak bişe varmı..:S

Emre geçmiş olsun.
Şerefsizlere bak ya kendi malıymış gibi alıp gidiyolar.Ülke ne hale geldi.Allah belalarını versin.Bu duruma getirenlerinde, bu şekilde akılsız davranıp bunlara uyanlarında.

kardeşim geçmiş olsun aslında neler konuşabilirizde olmuyo işte,olanlara bak ya..

Geçmiş olsun Emre..Bunların alayını tarayıcan...

Geri
Üst Alt