Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

güpe gündüz talan

ÇOk geçmiş olsun kardeşim allah belalarını versin..

allah belalarını versın şerefsiz hayin köpekler Çok geçmiş olsun emre...

Temizlik imandan gelir....eğer birileri malına canına hanene tecavüz ediyorsa onların katli vacibdir...

Ve buna pek değerli emniyet güçleri engel olmuyorsa sen yapacaksın mübahdır...

Acı ama gerçek...umarım böyle biduruma mecbur kalmazsın ve kalmayız cümlemiz...

Çok geçmiş olsun...

Emre geçmiş olsun, umarım olaylardan bi zarar almadan atlatırsınız. Bu ülkede Devletin büyüklüğüne inanmak gittikçe zorlaşıyor. Değil Adana Yavuzlarda, Kadıköyde o kadar milletin arasında da bu olay gerçekleşse devlet sadece hukuk yolunu önerir ki çoğu zaman bunun sonu da gelmeden insanlarımız sıkılır ve vazgeçer başımıza bela almayalım diye.

Emre geçmiş olsun, umarım olaylardan bi zarar almadan atlatırsınız. Bu ülkede Devletin büyüklüğüne inanmak gittikçe zorlaşıyor. Değil Adana Yavuzlarda, Kadıköyde o kadar milletin arasında da bu olay gerçekleşse devlet sadece hukuk yolunu önerir ki çoğu zaman bunun sonu da gelmeden insanlarımız sıkılır ve vazgeçer başımıza bela almayalım diye.

abi o hukuk bize işlemez. dağdan gelenleri serbest bırakıp vatana hizmet edenleri hain iftirası ile içeri atmaya yarar.

her kapı açılışında ahaaa ergenekondan beni de almaya geldiler diyerek kapıya bakıyorum zaten.

her kapı açılışında ahaaa ergenekondan beni de almaya geldiler diyerek kapıya bakıyorum zaten.

abi polisi şikayet et dediğim an babamın söylediği cümle:

-yarın sabah ergenekon destekçisi iş adamı diye gazetede haberlermiz mi çıksn

ülkeyi getirdikleri hale bak.

bu ara ayaklanmaya çalışıyor şerefsiz köpekler zaten edirnedede eylem vs yapmaya çalıştılar 2 kez halk geri püskürttü..

allah belalarını versin hepsinin(yapan yaptıran destekleyen göz yuman vs) g.tlerinden çıkar inş bu yanlarına kar kalmaz.:mad::mad:

emre cok geçmiş olsun.böyle sutu bozuklar ve onlara yardım eden kansızlar oldukca daha neler olucak gorucez.Allah hepsının teker teker belasını versın şerefsiz ınsanlar..

Geri
Üst Alt