Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gene Fitil yalnız KAPUTA

Abi şu çamurluklara bi el atalım benim :) düzeltelim demiştin ya tamponu.

Bide şu akü kapağından istiyorum :D bana da uyar sanırım.

Mustafa ustada yarım saatlik işi var onu okadar (sökme takmayı saymıyorum tabi) adam Hakikaten Zanaatkar gidince sende anlıyacaksın Muradım..

ne zaman dersen hafta içi hafta Sonu öğleden Sonraları boşum sen kendini ayarla bi gün öncesinden telefonlaşalım dolaşma öyle nedir o hiç sana yakışmıyor wallahi :eek:key:

Akü kapağını oto2000 den kazım ustadan aldım büyük ihtimalle hepimizin araca uyuyor zira WV ve Audi amblemi vardı altında ve üstünde.. Hakkaten bunu bile çalmışlar bizim araçlardan :eek:key:

Kaanım yok aklımdaydı ama ben alsam 1 aya kadar görüşmemiz zor diye düşündüm o vesileyle almadım malum ben Boluya gelemiyorum..

Ama hafta sonu büyük ihtimalle gideceğiz yine ya alır kargolarım sana yada direk kargo çıkartırım ordan adresini bana bi msj larsan iyi olur :eek:key:

532 558 yetmişDokuz DoksanYedi :eek:key:

gönderdim tel no kaydet :eek:key:

Motor üstten hava almaz zaten, Önden alır arka alt taraftanda boşalır hava sirkülasyon böyledir :eek:key:
peki selçuk azda olsa araç kaputun kenarlarından önden giren hava atar, yani yüksek hızlarda kaputtan atılmayan hava alttan basarak aerodinamiği bozmazmı?
işin mühendislik boyutuna indik ya la :D

Abi bu fitilci bizim sanayide mi nerde tam olarak

kapılara da fitil yaptırdım demişsin, eski konuları araştırdım ama leonstyle'ın açtığı konu hariç (onda da videolar açılmıyor) başka bir konu bulamadım, onu da burada mı yaptırmıştın?

peki selçuk azda olsa araç kaputun kenarlarından önden giren hava atar, yani yüksek hızlarda kaputtan atılmayan hava alttan basarak aerodinamiği bozmazmı?
işin mühendislik boyutuna indik ya la :D

Hacım O kadarına benim kafam basmaz Ama şunu iyi biliyorum o fitiller Kaputun Sağdan ve soldan çamurluklara iyice tutunmasınıda sağlıyor :eek:key:

Geri
Üst Alt