Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gene Fitil yalnız KAPUTA

Kapılar için fitil istediğimde bana 75 cm çift fitil göndermişti. Aynılarını gönderince kaputa direk uyuyor sanırım öyle değil mi? Bir de bu akü kapağı audi a3 ün hangi modelinin?

Fitilciyle kanki olacağız yakında. :D Neyse du bakalım olmadı ilerleyen zamanlarda alırım bir çift. Sen bilgiyi verdin di mi fitilciye. "Bizim ekip seni arayıp sipariş verebilir" diye ? :)

Tabi tabi zaten Adam başımı kaşıyamıyorum siparişlerden diyor hatta sana taktıklarımız benden olsun dedi de ne yaskın olucam 10 lira için verdim parasını içtim çayını çıktım ;)

Kapılar için fitil istediğimde bana 75 cm çift fitil göndermişti. Aynılarını gönderince kaputa direk uyuyor sanırım öyle değil mi? Bir de bu akü kapağı audi a3 ün hangi modelinin?

Bunlar kapılardakilerden daha ince fark o ..

A3 1.4 TFSI ların hepsi uyuyor :eek:key:

Selçuk ön kapılar ve kaput, löpp diye kapanıyor arka kapılarla bagaj tak diye kapanıyor. Ona da bir el atmak lazım bence. :)

Selçuk beni kapı ve kaput fitillerini ayarlarmısın sana zahmet yolun düştüğünde , Nisan ayı içerisinde görüşebiliriz bu arada:eek:

Eywallah Hacım Unutmazsam Ayarlarım Sanayiye gittiğimde Buğday tarlasına düşmüş aç tavuk gibi her dükkana giriyorum o hengameyle unutmazsam ayarlarım ama nettende Sipariş geçebiliyosun 3-5 liraya gönderiyor PTT kargo ile kapıda ödeme imkanıda var.. :eek:key:

hatta şöyle bişey olmuş sanırım Burak [MENTION=23360]atay78[/MENTION] istemiş Adanadan adamda göndermiş 17 lira istemiş ismi lazım değil bir kargo şirketi adamda demiş alma kargoyu sonra geri dönünce oda kabul etmemiş kargonun elinde kalmış fitil Ptt kargo ile tekrar göndermiş 6.5 liraya..

iyi fikirmiş dedim :eek:key:

Başlangıçta biraz sıkıntı oldu ama telefonla arayıp görüşünce herkese aynı fiyattan gönderiyor artık.. hatta benim tanımadıklarım bile almış Bursadan üç kişi istemiş mesela benim orda bi tanıdığım yok halbuki, demekki herkes faydalı bulmuş :eek:key:

Ben hallederim senin siparişi ama ben seni beklemem dersen link şu;

Fitil ve Hortumun Adresi

aynen ole fıtıl ıcın 10tl+ptt karsı odeme olmadıgı ıcın 6.5tlde kargo parasını odedınmı elıne ıkı gunde gelıyor

[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] Yolun düşmüş unuttun gene dimi çöllüm :eek:

Selçuk ön kapılar ve kaput, löpp diye kapanıyor arka kapılarla bagaj tak diye kapanıyor. Ona da bir el atmak lazım bence. :)

Sorma abi benim eski araçta bile daha iyi kapanıyordu onu çözebilmiş değilim henüz ama araştırıyorum..

@Çöllü Yolun düşmüş unuttun gene dimi çöllüm :eek:

Kaanım yok aklımdaydı ama ben alsam 1 aya kadar görüşmemiz zor diye düşündüm o vesileyle almadım malum ben Boluya gelemiyorum..

Ama hafta sonu büyük ihtimalle gideceğiz yine ya alır kargolarım sana yada direk kargo çıkartırım ordan adresini bana bi msj larsan iyi olur :eek:key:

532 558 yetmişDokuz DoksanYedi :eek:key:

Geri
Üst Alt