Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gene Fitil yalnız KAPUTA

fitil işi aldı gitti yakında komple dönecez arabayı :)

Arka kapılarla bagaj kapısına da yaptımmı tamamdır ama Kenan ustayla biraz baktıkta arka kapıda sadece kapanan yerlerin bı kısmına yapılabiliyor bakalım yapıştırmalı varmış onu getirecek bi dahaki sefere bu passat ve mercedeslerdeki kaportaya yapışanları deniycez.. en ivedi olanda bagaj bence tak diye kapanıyor..

Mustafa ustanın karşısında Onurum..

terzi kendi Söküğünü Dikemezmiş hesabı en yakın sensin en son senmi alıcan yoksa :)

hangi sanayi bu yav :) yolum düşerse ben de hem kapılara hem de kaputa yaptırayım bari, malum dizel gırgırı azalır biraz..

bu fitil olayını kesinlikle ve keinlikle benimde hallettmem klasım arabamın bir tek bu huyuna gıcık oluorummm

Mustafa ustanın karşısında Onurum..

terzi kendi Söküğünü Dikemezmiş hesabı en yakın sensin en son senmi alıcan yoksa :)

Hehehe ayağimizin dibindeymis haberimiz yok haklisin abi kendi söküğümüzü dikemiyoruz :) Kapi fitillerine bi el attirayim ben orada, 10 FA 448'i biraz degistiricem bu yaz celik jant aliyorum birdaha ki ay kismetse yavas yavas basliyalim abi

Eywallah Hacım Unutmazsam Ayarlarım Sanayiye gittiğimde Buğday tarlasına düşmüş aç tavuk gibi her dükkana giriyorum o hengameyle unutmazsam ayarlarım ama nettende Sipariş geçebiliyosun 3-5 liraya gönderiyor PTT kargo ile kapıda ödeme imkanıda var.. :eek:key:

hatta şöyle bişey olmuş sanırım Burak @atay78 istemiş Adanadan adamda göndermiş 17 lira istemiş ismi lazım değil bir kargo şirketi adamda demiş alma kargoyu sonra geri dönünce oda kabul etmemiş kargonun elinde kalmış fitil Ptt kargo ile tekrar göndermiş 6.5 liraya..

iyi fikirmiş dedim :eek:key:

Başlangıçta biraz sıkıntı oldu ama telefonla arayıp görüşünce herkese aynı fiyattan gönderiyor artık.. hatta benim tanımadıklarım bile almış Bursadan üç kişi istemiş mesela benim orda bi tanıdığım yok halbuki, demekki herkes faydalı bulmuş :eek:key:

Ben hallederim senin siparişi ama ben seni beklemem dersen link şu;

Fitil ve Hortumun Adresi

MNG kargoyla aldım ben fitilleri. 10 tl aldı adamlar 300 km lik yoldan.

MNG kargoyla aldım ben fitilleri. 10 tl aldı adamlar 300 km lik yoldan.

Mng bu fıyatlarla nasıl tasımacılık yapıyor anamadım nedır kardesım bu fıyatlar 10tl cok fazla bence benım surat kargoyla anlasmam var 4.60-5tl arası o urunu gndern fıtılcı adamada soledım gt bıreysel anlasma yap dıyede pek etkılı olmamıs

Arka kapılarla bagaj kapısına da yaptımmı tamamdır ama Kenan ustayla biraz baktıkta arka kapıda sadece kapanan yerlerin bı kısmına yapılabiliyor bakalım yapıştırmalı varmış onu getirecek bi dahaki sefere bu passat ve mercedeslerdeki kaportaya yapışanları deniycez.. en ivedi olanda bagaj bence tak diye kapanıyor..

bagaja bu fitiller oluyormu yani yoksa o getirceklerindenmi olucak?

buradaki ferit ustadan bulabilir miyiz :) :)

Tabi tabi zaten Adam başımı kaşıyamıyorum siparişlerden diyor hatta sana taktıklarımız benden olsun dedi de ne yaskın olucam 10 lira için verdim parasını içtim çayını çıktım ;)
kardeşim sen şu adamın bi daha linki ver kardeşim millet gene hatırlasın ya

Geri
Üst Alt