Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geceleri SEAT'iniz nerede?

garaja bi laf yok tabi ama yanında müstakil evide varsa bişeyler olabilir :D

Malum ev bizimkentte..gece 7den sonra yer bulmak imkansız..bariyer var ama güvenlik herkese açıyor kapıyı..ben de mecburen site dışında kaldırım üstüne çekiyorum yavaşça lastiklere zarar vermeden..ama içim gidiyor..valla eve geç gelmeye korkuyorum sırf bu yüzden satıcam evi..

sonaxdan boya korumadan ciktigindan beri (4 gecedir) bahcenin disinda sokakta park ettim. yandaki insaattan sacma sapan seyler gelmesin uzerine diye.

İmzamda görülen ibizanın bulunduğu kapalı otoparkta duruyor.(Evin otoparkı para ödemiyoruz:)) Kapalı otopark keyifli; kuş pisliği, dökülen yapraklar vesaire olmuyor. Tek sıkıntım sıcak motora bayılan kediler! :) Yıkatıp bıraktığımda sabah pati izleri görmek can sıkıyor.

Geri
Üst Alt