Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geceleri SEAT'iniz nerede?

Benim oturduğum muhitte sokaklar çok geniş ve tek taraflı park ediliyo çok araçta geçmediği için sıkıntı olmuyo eğer otoparkta köşeleri kapamazsam dışarı bırakıyorum işyerimdede kapalı otoparkta özel bölümde tek başına park ediyorum yada yıkamanın yanına bırakıyorum böylece kapılarıma vuramıyolar apartman otoparklarında ortalara park etmek çok tehlikeli iki taraftan kapı yeme ihtimali var........

Sitede ikamet ettigimiz için rahatım siteye park ediyorum hatta bu yaz memlekete gittigimde kapalı otoparka bıraktım kafam rahat etti...:)

2 araba için toplam 450TL otopark ücreti veriyorum

Ahmet naptın yaw, senelik rakamlara dönünce iyi bütçe yapıyor bu. Bizim buralarda sokaklar çokda vahim değil şanslıymışım sana bakarsan. Eğer evi değiştirecek olursam ilk aradığım özellik otopark olması. Evi aldığımda bunun sorun olacağını pek düşünmemiştim, buna da binlerce şükür kirada oturmaktan kurtuldum.

ev alirken acik da olsa bir otoparkinin olmasi cok buyuk bir avantaj. her seyden once evine gelirken arabayi nereye park edecegim diye dusunmuyorsun.

çok şükür evim müstakil ve önünde kapalı garajım mevcut :)

Geri
Üst Alt