Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geceleri SEAT'iniz nerede?

lojmanda oturuyorum
çok geniş bir otoparkımız var
geceleri gözümün önünde duruyor :)

İmzamda görülen ibizanın bulunduğu kapalı otoparkta duruyor.(Evin otoparkı para ödemiyoruz:)) Kapalı otopark keyifli; kuş pisliği, dökülen yapraklar vesaire olmuyor. Tek sıkıntım sıcak motora bayılan kediler! :) Yıkatıp bıraktığımda sabah pati izleri görmek can sıkıyor.

sirf pati izi olsa yine iyi. bir de tutunmaya calisirken yarattiklari tirnak cizikleri de var :(

sirf pati izi olsa yine iyi. bir de tutunmaya calisirken yarattiklari tirnak cizikleri de var :(

Tırnak çiziği başıma gelmedi henüz, zaten çamur izleri çok düzgün pek ayakları kayıyor gibi değil :D Dengeli demek bizim buranın kedileri:)

Kedileri uzak tutmak için motosikletinin üzerine fare kapanı koyan bir adamla tartışmıştık, yazık günah:mad:

Allaha şükür garaj sıkıntısı yok koyabileceğim 2 garaj var şuan için...ama kesinlikle dışarı bırakmıyorum...Burası istanbul:)

boş bulduğum her yer benimdir :) garaj olmasını çok isterdim ama oturduğum apartmanın öyle bir özelliği yok maalesef. Birkeresinde bahçelievlerde yer bulamayınca apartmanın birinin önüne bıraktım arabayı. Geri geldiğimde adam mercedes ini koymuş benimkinin arkasına çıkamıyım diye camdada bekliyor bide neyse suçlu olduğum için özür falan diledim o da sakin davrandı (ama 2-3 kişi falan indiler aşağıya ucuz yırttık anlıycağın) ondan sonra öyle bişey yapmadım... Ama genelde park açısından çok şanslıyım duracağım yerde boş yer olmasa bile ben gidince mutlaka biri çıkıyor...

Geri
Üst Alt