Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Geceleri SEAT'iniz nerede?

Konu, 'Sohbet' kısmında ERK_RS tarafından paylaşıldı.

1. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    Arkadaslar geceleri seatinizi nereye park ediyorsunuz? :confused:
    Park isi artik her yerde buyuk bir problem. Yer bulmak basli basina dert; buldugun yerin duzgun ve guvenilir olmasi ayri bir dert. Sonucta sabah araci biraktigimiz gibi bulamamak da var.

Bizim cok sukur apartmanimizin bahcesi var ve oraya park ediyorum. Genelde de brandasiyla ustunu kapatip dis etkenlerden korumaya calisiyorum.

Sizler araciniz icin ozel bir sey yapiyor musunuz?

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    apt. otoparkında üstünde ağaç vs. olmadan aynı yere koyuyorum..

3. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    Ve ya bu park yuzunden surekli problem yasayanlariniz var mi?

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bi defa apt.'dan bi adamla bildiğin kavga ettim araba için..
    neymiş 3. arabasını da iyi bi yere koyması gerekiyomuş..ben de gülüp tersleyince ileri geri laf edip benim filmi kopartmıştı şalterleri indirtti resmen..sonrasında mevzu sonsuza kadar kapandı ama.. :D :D

5. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    Apartmanın onune yada apartmanın tek aracın gırıp cıkabılecegı otoparka koyuyorum. Apartmanın onunde yer bulamadıgım zamanlar cok oluyo dıger apartmanlardan koyanlardan dolayı.Ama artık sıkıldım ınsanların okuzluklerınden(garaj onune koymaları gıbı)..

6. brave

brave SCW Üyesi

2.174
    170
    63
    Benım ıcın heryer otopark adeta besıktasta oturuyorum bır park yerı bulmak en az 30 dk dolanırım baktım bulamuyorum sokagın ortasına bıle bırakıyorum

7. GÖKHAN33

GÖKHAN33 SCW Üyesi

1.948
    26
    48
    İstanbuldaki ev site oldugundan sıtenın otoparkı var herhangı bı sorun olmuyo.Mersındekı yazlıktada bınaların altları bos oldugundan dolayı oralara koyuyoruz hem yagmur hem gunes ısıgından korunmakta....:D

8. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    Benimde bir seferde en alt kata tasinan yeni kiraci ile bir tartismam oldu. 7 yildir her gun arabayi ben ve diger apartman sakinlerinin park ettigi yere bana "burasi balkonumun yani, baska yere birak aracini" diyince bende "kiralarken gordunuz burasinin park oldugunu, kurulu duzeni bozmayin" diye guzel bir cevap verdim.

9. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    oturduğumuz sitenin kapalı garajı var, çok şükür kafam rahat,

bundan önceki arabamda ve bu siteye taşınmadan önce bahçelievlerde 2 arabanın yanyana zor geçtiği sokaklara park ediyordum, her gün yeni bir süprizle karşılaşıyordum

10. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    evimizin arkasında bize ait kocaman yer var koyuyoruz oraya senelerdir:)

Sayfayı Paylaş