Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr/10as757/çok kirmizi..

nazar degmesın guzel araç acaba dıyorum ıc konsolun grı bolmesı kırmızı yada sıyah yada siyah + kırmızı şerit li bir şekilde kaplansa yada boyansa içi daha kaliteli göstermez mi diyorum :) pek leon modıfıyesınde bulunmadım tabiki sadece bir fikir. çünkü leon un dışını ne kadar beğeniyorsam içini o kadar sevmıyorum :( direksiyonu haric xD

MAŞALLAH kardeşim ben çok titizim arac konusunda ama senin aracı görünce heleki içine bakınca kendi aracımı çöplük gibi gördüm çok temiz ve yüreginde öyle cok temiz vede cok düzgün birisin ve herkeze yardımcı oluyorsun senin yerin bende baskadır iyiki varsın iyiki bu güzel scw içindesin kardeşim

Nazardan uzak olsun çok güzel :) Naçizane bir önerim olacak, piano black yaptırmışsınız daha canlı durmuş yalnız sis kapakları yanlarında soluk kalmış. Sis kapaklarını da boyatırsanız tam olacak :)

Kardeşim Allah kaza bela vermesin MaşaAllah. :) Bu çupra r paspaslar ayağımın altında kayıp debriyaj pedalına basınca geri çekerken takılıyor çaresini buldunmu? [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION]

Kardeşim Allah kaza bela vermesin MaşaAllah. :) Bu çupra r paspaslar ayağımın altında kayıp debriyaj pedalına basınca geri çekerken takılıyor çaresini buldunmu? @Çöllü

Alp o paspası nasıl kaydırmayı başarıyon kardeşim vallahi helal olsun ben yerinden oynatamıyorum:rolleyes:

Nazardan uzak olsun çok güzel :) Naçizane bir önerim olacak, piano black yaptırmışsınız daha canlı durmuş yalnız sis kapakları yanlarında soluk kalmış. Sis kapaklarını da boyatırsanız tam olacak :)

Boyanmışı ile yan yana mukayese edildiğinde inanın bu daha şık duruyor.. yoksa benimde aklımda idi fakat işçilik kolay olmadığı için o bölgeye ve birazda baya için müsait olmadığından dikkatli bakılınca sprey boya ile boyanmış gibi gözükeceğinden yaptırmamayı yeğledim.. daha doğrusu yapılmışı içime sinmedi bu haliyle beğeniyorum ama genede teşekkür ederim öneriniz için :eek:key:

Geri
Üst Alt