Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr/10as757/çok kirmizi..

nazar degmesın guzel araç acaba dıyorum ıc konsolun grı bolmesı kırmızı yada sıyah yada siyah + kırmızı şerit li bir şekilde kaplansa yada boyansa içi daha kaliteli göstermez mi diyorum :) pek leon modıfıyesınde bulunmadım tabiki sadece bir fikir. çünkü leon un dışını ne kadar beğeniyorsam içini o kadar sevmıyorum :( direksiyonu haric xD

Piano black düşündüm aslında Gökhancım; ama bana kalırsa aracın içini boğuyor çünkü çok fazla alan var boyanması gereken kırmızı ise sıkılmaktan korkuyorum, aslında bana göre en güzeli kromaj fakat bu simli altın sarısına gece aynadan vuran kırmızı ambians ışığının şıklığını görünce vazgeçtim sanırım hepsinden..

evet leonun içi sade olabilir fakat şık olmadığınıda söyliyemez kimse.. hele hele FR larda bir RCD510 ile desteklenirse bence harika oluyor tabi genel anlamda bakılırsa bi astra kadarda şaşağalı değil.. ancak onunda heryeri tuş be kardeşim.. her bir özellik için bir tuş konmuş o ne öyle..

tam katılmamakla birlikte haklı olduğunu kabul ediyorum önerin için de teşekkür ederim.. ilk buluşmamıza davetimi yeniliyeyim burdan belki yakından görünce fikrin değişir hemde bizde senin azur Mavine yakından bakma fırsatı buluruz :eek:key:

MAŞALLAH kardeşim ben çok titizim arac konusunda ama senin aracı görünce heleki içine bakınca kendi aracımı çöplük gibi gördüm çok temiz ve yüreginde öyle cok temiz vede cok düzgün birisin ve herkeze yardımcı oluyorsun senin yerin bende baskadır iyiki varsın iyiki bu güzel scw içindesin kardeşim

Sağolasın Abi Estafirullah.

Valla bende anlamadım kardeşim. Elimle paspası geri çekmekten bıktım. Benim paspaslar eskisinin üzerinde ama.

yaw eskilerini kaldır öyle koy onları.. sende nabtın..

Döşemenin üzerinde mlim kıpırdamıyor onlar ;)

yaw eskilerini kaldır öyle koy onları.. sende nabtın..

Döşemenin üzerinde mlim kıpırdamıyor onlar ;)

Ama kardeşim eskilerinin ayakları var o yüzden eskileriyle kullanıyorum. Ayakları olmasa tamamda. Yenileri havada kalır diye yani. :) Dönünce öyle yaparım artık. Bu arada plakalarım 61 oldu App mühürlü. ;)

Üzerinde ne kadar emek olduğunu biliyor çoğunuz; Bu defa yapılanları kelime kelime anlatmaktansa Resimlere bırakmak istiyorum anlatımı;
Daha Önce paylaşmıştım yeni, yine ve yeniden üstüne eklediklerimide ilave ederek paylaşıyorum.. bir maşallahı Eksik görmezseniz sevinirim..

hakkaten maşallah abi, Allah nazarlardan saklasın, bi de abi bişey soracam sana sen galiba çıkmacıdan akü kutusu almıştın, kaça almıştın abi onu, o aldığın galiba audi içindi, makyajsızlara da uyuyo mu acaba?

o aku kutusu muhabbetı bızım golf tede geçti ebay den aldı bırı fılan hatta. ya içi kotu degilde gri renk kalite seviyesini düşürüyor yeni golf lerdede trendlıne gri mesela üst segmentler piano black komple duz piano black değilde şerit eklenerek güzel bir kombinasyon yapılabilir mesela bende mavi şerit var piano black ustune fotograf koyayım olmadı. ilk buluşmada burada olursam gelicem insallah :)

hakkaten maşallah abi, Allah nazarlardan saklasın, bi de abi bişey soracam sana sen galiba çıkmacıdan akü kutusu almıştın, kaça almıştın abi onu, o aldığın galiba audi içindi, makyajsızlara da uyuyo mu acaba?

Hepsine uyuyor haluk.. Ben ne kadara aldigimi söylimiyeyim ama uyguna aldim sagolsun tanidiktan..

o aku kutusu muhabbetı bızım golf tede geçti ebay den aldı bırı fılan hatta. ya içi kotu degilde gri renk kalite seviyesini düşürüyor yeni golf lerdede trendlıne gri mesela üst segmentler piano black komple duz piano black değilde şerit eklenerek güzel bir kombinasyon yapılabilir mesela bende mavi şerit var piano black ustune fotograf koyayım olmadı. ilk buluşmada burada olursam gelicem insallah :)

Benim aldigim audi cikmasiydi, motor kapagindan yada hava filtresinden aşagi kalir yani yok fakat bizim 1.4 ler zaten çok sade oldugu için kaput altina el atmak şart sıkıntı şu; çok fazla toz aliyor yapilan emegin boşa çikmasindan korkuyorum yoksa piano black ve kirmizi on numara duracak eminim..

Maşallah...
Ben bir şey sormak istiyorum, bu halı paspasları ne kadar süreyle temiz tutabiliyorsunuz :D Ben havuzlu paspaslarımın ön kısımlarından hiç hoş nut değilim garip bir malzeme zaten, birde ayak dayamanın üzerini kapatıyor o yüzden copa plusun orjinal halı paspasları en azından önlerde kullanmayı düşünüyorum ama çabucak toz olup altına sağa sola pislik kaçacağını düşündüğümden dolayı kararsızım :D

Geri
Üst Alt