Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr/10as757/çok kirmizi..

Çöllü neden siteden uzaklaştırıldı olarak görünüyor? Bilgisi olan var mı?:rolleyes:

Sayın adminlerimiz;

Selçuk abinin konuşulduğu her konuyu kapatmışsınız lakin şunu bildireyim; açıklama diye açtığınız konu kesinlikle yeterli detay içermemektedir. Saygılarımla...

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
çöllü neden uzaklaştırıldı , sitede neler oluyor???

Sayın adminlerimiz;

Selçuk abinin konuşulduğu her konuyu kapatmışsınız lakin şunu bildireyim; açıklama diye açtığınız konu kesinlikle yeterli detay içermemektedir. Saygılarımla...
Ilj başta absolute nicki admin yönetim kararini boyle aldi ve geriye donulmeyecektir yazdı sonra kaptan nicli arkadasda biz yonetim olarak aramizda konusuyoruz ve karar vericez dedi.ortalik baya karışmış anlaşılan kimin ne dedigini belli degil.

Ortalık ta karışıklık yok Umit kardesim senin böyle bir gayen olabilir yalnız böyle bir durum yok benim hakkında yazdığın geri dönüşü olmayacaktır yazısını bul ve karşıma çıkar ben bu siteden giderim yalnız böle yalan yazılarla daha fazla kendini yıpratma ama senden ricam benim su yazımı bi çıkar bakalım ben nerde yazmışim geri dönüşü olmayacaktır diye komik olma lütfen ama çıkar su yazıyı Allah askına :)

Ortalık ta karışıklık yok Umit kardesim senin böyle bir gayen olabilir yalnız böyle bir durum yok benim hakkında yazdığın geri dönüşü olmayacaktır yazısını bul ve karşıma çıkar ben bu siteden giderim yalnız böle yalan yazılarla daha fazla kendini yıpratma ama senden ricam benim su yazımı bi çıkar bakalım ben nerde yazmışim geri dönüşü olmayacaktır diye komik olma lütfen ama çıkar su yazıyı Allah askına :)

Buradaki yönetim scw kurallarına ve yaşı itibari ile aldığı kararlardaın kesinlikle arkasında durabilecek olgunluktadır.

Bu yukardaki mesajinizin bu karardan dönüşümüz yoktur cümlesiyle ne Farkı vardır ?
Şimdi bırakıp gidecekmisiniz ?

Su geri donulmeyecektir yazısını bul bana hemen simdi gidicem

verilmis kararın arkasında duracaktir. Kararda budur ve bunun arkasında ama geri donulmeyecektir yazısı nerde.

Geri
Üst Alt