Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr/10as757/çok kirmizi..

Hepsine uyuyor haluk.. Ben ne kadara aldigimi söylimiyeyim ama uyguna aldim sagolsun tanidiktan..

ya abi oto 2000 den almıştın değil mi? çok pahalı bişey mi, orijinaldeki gibi kartona benzer bişey değil galiba, plastik tarzında hava filtre kutusu gibi değil mi? benim de alasım var abi be! :)

Maşallah...
Ben bir şey sormak istiyorum, bu halı paspasları ne kadar süreyle temiz tutabiliyorsunuz :D Ben havuzlu paspaslarımın ön kısımlarından hiç hoş nut değilim garip bir malzeme zaten, birde ayak dayamanın üzerini kapatıyor o yüzden copa plusun orjinal halı paspasları en azından önlerde kullanmayı düşünüyorum ama çabucak toz olup altına sağa sola pislik kaçacağını düşündüğümden dolayı kararsızım :D

Şöyle söyliyeyim fırat kış haricinde araçta halı paspası diğer bütün hepsine tercih ederim. Zira halı mantığıyla tozu ve pisliği dağıtmak ve arabaya yaymak yerine absorbe edip yutuyor çıkarıp iki silkeleyip birde süpürge tutunca eski haline dönüyor.. ben şahsen memnunum halı paspastan hatta kışın bunların altına orijinal kauçukları koyup bunlarıda yine üzerine koyuyorum eğer alta su sızdırırsa döşemeye geçmesin diye velhasıl benim aracın arka koltuğuna neredeyse hiç oturulmuyor, öndede hanımla biz bunları yaklaşık 15 günde bir çıkarıp çırptığımda beni rahat ettiriyor temizlik konusunda.. yalnız şunu söylemek isterim.. temizlik konusunda hastalık derecesinde titiz olduğumdan gözüme batan bişey olursa hiç üşenmem AVM otoparkında bile söker çırparım halı paspasları zira Karstaki mesai arkadaşlarım iyi bilir benim arabanın içinde Çamur kurumamıştır daha :eek:key:

masallah allah kaza bela gostermesın ama bısey dıkkatımı cektı arka camda scw yazısı var ama sıtenın adresı yok bence scw stıcerını yapıstırıyorsak altına adresıde koymamız lazımkı goren ınsan adresınden ulassın tek basına scwyı bılmeyen ıcın hıc bırsey ıfade etmez dıye dusunuyorum :)

masallah allah kaza bela gostermesın ama bısey dıkkatımı cektı arka camda scw yazısı var ama sıtenın adresı yok bence scw stıcerını yapıstırıyorsak altına adresıde koymamız lazımkı goren ınsan adresınden ulassın tek basına scwyı bılmeyen ıcın hıc bırsey ıfade etmez dıye dusunuyorum :)

Aslında doğru söylüyosunda burak girecek olan adam onu Googla yazdığında zeten çıkıyor ki Eski aracımın sahibi [MENTION=24932]Silver[/MENTION] Onur da bu şekilde aramızda şu an.. Girmiyecek olana ise ,istersen lab topla aç önüne gene girmiyor zira sitede bi ara tüm seatların sileceklerine adres çıkacak şekilde Kart Dağıtmıştım dönene olmadı kardeşim ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
Maşallah abi nazar değmesin 10 numara pilaka gibi hemde kırmızı

Çok Çok iyi olmuş. Sadece kaliteli güzellikk. Maşallah aracımıza.

Geri
Üst Alt