Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evo X - Leon Cupra

kim ne anlatırsa anlatsın aga kim hangi arabayı savunursa savunsun
cupra nın gönlümdeki tahtını oynatamaz :)

Evo nun 0 ı 100.000TL nin üstünde. 70.000TL lik cupraya geçilen Evo yu alcağıma ikinci el bir porsche almayı tercih ederdim..

Türkiyede 911 değil her araba gereğinden fazlasıyla pahallı. :(

adamin gidip cuprayla kiyasladigi arabaya bak .... :)

burda bazı arkadaslardan cok sey ogrendım sagolsunlar coguda 1p cuprdan hoslanmaz ama hepsınınde 1p cupra ya soyledıgı aynı sıhırlı dokunuslarla gayette buyutulebılecek bı arac ve delı gıbıde gıdıyor .... zvk meselesı tıpı hos olmayadabılır ama buyutulebılecek bır arac degıl demek hakarettır....

stock halı bıle rakıplerınden guclu ( typer , golf gti) turbosunun avantajıylada yazılım fıltre egsoz 350 hp yı kaldırıp cogu kısıyede guzel sakalar yapıyor

burda bazı arkadaslardan cok sey ogrendım sagolsunlar coguda 1p cuprdan hoslanmaz ama hepsınınde 1p cupra ya soyledıgı aynı sıhırlı dokunuslarla gayette buyutulebılecek bı arac ve delı gıbıde gıdıyor .... zvk meselesı tıpı hos olmayadabılır ama buyutulebılecek bır arac degıl demek hakarettır....

stock halı bıle rakıplerınden guclu ( typer , golf gti) turbosunun avantajıylada yazılım fıltre egsoz 350 hp yı kaldırıp cogu kısıyede guzel sakalar yapıyor

hahahahaha o biziz biiiiizzzzz :D:D:D:D:D:D:D:D:muahaha::muahaha:

Fazlasıyla büyütülüyor dedim ve bu dediğimin arkasında dururumda. İşin ucunda hızlı giden bir leon, bir hatchback/hothatch, önden çeker bir araba. 350hp-400hp aralığında çok daha zevkli makinalar var demek istediğim bu..

d.p: Golf GTI'ında K04lü versiyonu var Şemun. Konuyu cupra-gti kıyaslamasına dönüştüren ben değilim, önceki mesajlarımda bir kere bile gti yazmadım şu konuya..

Geri
Üst Alt