Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evo X - Leon Cupra

beyler stage 2 + cupra 350-360bg oluyor zaten,egsozlu evo cok da buyutulcek bsy deıl o degerde b araba karsısında

Kafana takılan bişey olursa sor Emirpuhaha Şaka biyana 30milyar harcanmış Evo10nun Cupra tarafından süzgeçe çevrildiğini gördüm

sorarim tabi ahmet ozellikle yukarda subarununda 4 ceker oldugunu ogrendim cok sasirdim :) tevekelli o yuzden diyordun guzel yol tutuyor seviyorum o arabalari diye :) :eek:key:

bilgin olduğunu bilmiyordum sorry:D ama cupra karşısında evoyu büyütüyorsunuz demene şaşırdım sadece.

hala ayni seyi soluyorum zaten cupra karsisinda evoyu buyutuyorsunuz :) zaten evo bizim tarafimizdan cok sisirilmis bi araba :eek:key:
hee bende begenmiyorum desem yalan olur tabiki keske hepimiz sahip olsakta hevesimizi alsak :)

kötü anlamda söylemedim yanlış anlaşılmasın..

yok yanlış anlamadım ben sadece bunu söylemek istedim daha nice arabalar sizi de beni de şaşırtır :) eskiden giden gitmeyen araba daha belliydi şimdi hiç belli olmuyo :)

burda stage 2+ cupranın ne kadar ıyı yurudugunu goren az kısı oldugundan olsa gerek stock evo falan oyle abartılmamalı.Ulukanın cupranın 4 kısı evoyu nasıl gectıgını gordugumde b roll gecesınde bende afallamıstım acıkcası

burda stage 2+ cupranın ne kadar ıyı yurudugunu goren az kısı oldugundan olsa gerek stock evo falan oyle abartılmamalı.Ulukanın cupranın 4 kısı evoyu nasıl gectıgını gordugumde b roll gecesınde bende afallamıstım acıkcası

derin tecrübe ve deneyim :) copilot Kurtbil yanınızdaysa yarım boy öndesiniz demektir :)

Cupranın plaka kamuflajı süpermiş :)

Genel olarak da 4 çeker olmanın dezavantajı yapacak bir şey yok.

Hem Cupra hemde Evo ikiside fazlasıyla büyütülen arabalar. Stage 2+ bir Leon Cupranın Evonun 300 lük versiyonunu geçmesinden doğal birşey yok.

Geri
Üst Alt