Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evo X - Leon Cupra

evo hakkında biraz araştırma yapmalısın:) Ama ben evo 9 u tek gecerim, performans olarakta kasa olarakta.. evo10 295bg olması lazım, cupra doluysa şaşırmamak lazım, ama evo9 olsaydı videoda sıkıntı var derdim:) evo9 ilk Hızlı ve öfkeli: Tokyo drift filminde dikkatimi çekmişti. Bence evo10da kasa değiştirmek yerine ne bileyim 9 a makyaj falan yapabilirlerdi, performansıda düşürmeleri çok aptalca

hemen arastirmaya basliyorum evo yu :eek:key: :)

Kafana takılan bişey olursa sor Emirpuhaha Şaka biyana 30milyar harcanmış Evo10nun Cupra tarafından süzgeçe çevrildiğini gördüm

Evo değil bu galiba ya yada herif basmamıştır ne bileyim birçok ihtimal söz konusu ama Cupra'nnda hakkını yememek lazım tabiki geçmiş mi geçmiş evomu evo bence dahasına gerek yok :)

bence sonuç normal evo 10 ağzına kadar dolu olsa anca beraber yürür zaten cupranın dolusuyla çünkü rollingte 4 çeker avantajsızlıktır ve ağırlıkta
dezavantaj yaratır.

bu yüzden 2.0tfsi leri hafife almamak gerekli ben bizzat deneyerek gördüm.

cupra eski kev zaten stage 2 idi ist. den giderken ankarada çekilmişti bu video yanlış hatırlamıyorsam , ordada upgraded pompa takıldı .. üzerinde sadece egzos olan evoyu geçmesinin nesi garip ki şaşırılıyor .. asıl evo geçseydi şaşırmamız gerekirdi..

cupra dediğin gibi baya dolu gibi görünüyo evoda dolu olsaydı belki kafa kafaya gidebilirdiler yada gene cupra geçerdi...

cupra eski kev zaten stage 2 idi ist. den giderken ankarada çekilmişti bu video yanlış hatırlamıyorsam , ordada upgraded pompa takıldı .. üzerinde sadece egzos olan evoyu geçmesinin nesi garip ki şaşırılıyor .. asıl evo geçseydi şaşırmamız gerekirdi..

şaşırarak öğreniliyor bazı şeyler bunu da yadırgamamak lazım bende gördüm şaşırmadım ama şaşıra şaşıra şaşırmamayı öğrendik hepimiz:):eek:key:
:

Geri
Üst Alt