Evo X - Leon Cupra | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Evo X - Leon Cupra

brave

Kayıtlı Üye
[video]http://www.streetfire.net/video/evo-x-leon-cupra_2080149.htm[/video]

H_G

Kayıtlı Üye
Bunu Evo olduğundan eminmiyiz yaa :rolleyes: Ben ihtimal bile vermiyorum Cupranın geçmesine :)

kurtbil

Kayıtlı Üye
evo 10 stock halıyle cok ıddalı degıl stage 2+ Cupra ıcın sonuc cok anormal gelmesın

Cihan

Kayıtlı Üye
evoyu gözunuzde bu kadar buyuten sey nedir acaba ?
evo hakkında biraz araştırma yapmalısın:) Ama ben evo 9 u tek gecerim, performans olarakta kasa olarakta.. evo10 295bg olması lazım, cupra doluysa şaşırmamak lazım, ama evo9 olsaydı videoda sıkıntı var derdim:) evo9 ilk Hızlı ve öfkeli: Tokyo drift filminde dikkatimi çekmişti. Bence evo10da kasa değiştirmek yerine ne bileyim 9 a makyaj falan yapabilirlerdi, performansıda düşürmeleri çok aptalca

kurtbil

Kayıtlı Üye
evo hakkında biraz araştırma yapmalısın:) Ama ben evo 9 u tek gecerim, performans olarakta kasa olarakta.. evo10 295bg olması lazım, cupra doluysa şaşırmamak lazım, ama evo9 olsaydı videoda sıkıntı var derdim:) evo9 ilk Hızlı ve öfkeli: Tokyo drift filminde dikkatimi çekmişti. Bence evo10da kasa değiştirmek yerine ne bileyim 9 a makyaj falan yapabilirlerdi, performansıda düşürmeleri çok aptalca
cıhan arastırma yapmalısın dıcegın son kısı olmalıydı foruma cok yazmaz emır o yuzden de o sekılde yazman cok normal :)

Cihan

Kayıtlı Üye
yapma yaw:S:D o zaman evonun cuprayla kıyaslanmıycanı bilmeli değilmi:) yani bence kıyaslanmaz diyelim o zaman..