Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eibach -5cm sportline

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim jantlarında etsi 40 olduğu için buna yakın bir görsellik oluyor...çok kollu takan yok leona illaki 5 kollu olsun diyor herkes:)

11030006_k6k.jpg

benim jantlarında etsi 40 olduğu için buna yakın bir görsellik oluyor...çok kollu takan yok leona illaki 5 kollu olsun diyor herkes:)

11030006_k6k.jpg

benim arka tampondan war sanırım arabada, çok fazla çoğalacak diye ödüm çıtlıyor :p:p

Aybars kaçırma olm bu yayları harbiden..

eibach olması hoşuma gitti en çok.fiyatıda uygun biraz daha indiririz

350 ye sıfırını alabılırsın hani için rahat etmesse kullanılmıs yay takmam dıye ...

jantı lastiği anlarım da yay da 2. elin çok sakıncası yok..
ben de benim -5leri 2. el aldım..hiç sorun yaşamadım...
hatta kullanılmış almak daha iyi çünkü basılmış oluyor..sıfır alıp ilk taktığında yüksek kalması durumunu yaşamiyorsun yani =)

jantı lastiği anlarım da yay da 2. elin çok sakıncası yok..
ben de benim -5leri 2. el aldım..hiç sorun yaşamadım...
hatta kullanılmış almak daha iyi çünkü basılmış oluyor..sıfır alıp ilk taktığında yüksek kalması durumunu yaşamiyorsun yani =)

jantı anlarım da lastiği anlamam..aheueh..
yay da anlaşılabilir biraz..benim yaylara ben bile kefil olurum o ayrı.. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt