Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eibach -5cm sportline

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
100Lira daha verip sıfırını almak daha mantıklı geldi bana o zaman..

aslında çok da gerek yok yiğido, ben ikinci elini bulamadım diye sıfır aldım. bulsaydım, üzerinde oynanmamışsa sıfıra hiç gerek yok ama işte dediğim gibi ben ararken yoktu beklemek de istemedim sıfır aldım

aslında çok da gerek yok yiğido, ben ikinci elini bulamadım diye sıfır aldım. bulsaydım, üzerinde oynanmamışsa sıfıra hiç gerek yok ama işte dediğim gibi ben ararken yoktu beklemek de istemedim sıfır aldım

2-3 ay sonra 5'liklere geçebilirim o zaman kardeşim.. :)

Yiğit ben olsam hemen ilan sahibine bir mesaj 3,5 luk ile takas düşünürmüsün yazarım 20-30 da bişey verirsin ohh mis :)

Yiğit ben olsam hemen ilan sahibine bir mesaj 3,5 luk ile takas düşünürmüsün yazarım 20-30 da bişey verirsin ohh mis :)

bu aralar uğraşcak doğru düzgün vaktim yok alırsam yine sıfır almak niyetindeyim zaten kardeşim.. :)

volkan biraz önce can araban jeep gibi dedi ve moralimi bozdu =) yarın adamı arıcam anlaşabilirsem alırım büyük ihtimalle

volkan biraz önce can araban jeep gibi dedi ve moralimi bozdu =) yarın adamı arıcam anlaşabilirsem alırım büyük ihtimalle

sabahtan beri beklediğin hata zaten =) gördüğün anda aramaliydin =)
kafanda kesin 18" takicam diosan bunlari alman lazim:D

şimdi geldim eve ve görür görmez yazdım buraya :) ömercan 17 tak diyo ama gönlüm 18 de =) şuan jant almasam bile yay iyidir =)

17 ise 3 kafi
18 se 5 diyorum..

yanlız 18 alana kadar 16 larla -5 çok fazla düşük olur sürtmen muhtemel söliyim...bence jantlari alana kadar taktırmak için bekle derim eğer -5leri alırsan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt