Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eibach -5cm sportline

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aux

Kayıtlı Üye
ben satmiyorum baştan belirteyim =)
http://www.sahibinden.com/_volkswagen_golf_ve_audi_a3_icin_-34WQQaXQQ18197672WQQpXQQdisplayitem
sahibindende gezinirken gördüm..yay ne kadar temizdir kaç km kullanilmiştir bilemiyorum.
golf a3 leon yayi direk uyumludur alip takip kullanabilirsiniz..
18" takacak olan arkadaşlar baştan -5 alirlarsa sonra niye -3lükle arabam hala havada diye kendilerini yememiş olurlar =)
fiyat çok uygun..montaja da 60-70 arasi birşey verdiğinizde 300 liraya kapanmiş olur bu iş..
bu arada satan arkadaş başka bir forumdan..yer sıkıntısı çekiyorum acilen elimden çikarmam lazim demiş...pazarlıkla 200 e alinabilir =)

edit:
erkinde de bir takim eibach -5lik yay mevcut -5 e geçmek isteyenler bunu da unutmasin..sonuçta siteden tanidiğimiz bildiğimiz birinden almak daha mantıklıdır tabiki..

satarmıyım olm ben -5liklerimi..aşırı memnunum..

işte ben de o yüzden noooluyoo oldum :)

neyse 5lik düşünenler için iyi bir seçenek

hokuspokus modelinde 5'likler arabama oturursa güzel olurdu aşırı memnun kardeşim.. :D
gerçi 1.5cm daha inmek konusunda kararsızım..

bu arada sıfır 5'lik Eibach'lar ne kadar. ??

teşekkürler volkan abi bu sohbetlerini özliyeceğiz askerliği hemen bitir ha :D

100Lira daha verip sıfırını almak daha mantıklı geldi bana o zaman..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt