Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eibach -5cm sportline

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jantı lastiği anlarım da yay da 2. elin çok sakıncası yok..
ben de benim -5leri 2. el aldım..hiç sorun yaşamadım...
hatta kullanılmış almak daha iyi çünkü basılmış oluyor..sıfır alıp ilk taktığında yüksek kalması durumunu yaşamiyorsun yani =)

hazır cevap hemen :D:D:D haklısın ama

Arkadaşlar ben yay almayı düşünüyorum fakat 3,5 veya 5 arasında kaldım. 5 cm takarsam tümseklerden geçerken tamponu sürtmezmiyim ve bizim aile biraz kilolu. Arkaya oturunca çamurluk lastiğe baskı yapmazmı. 3,5 cm için serviste takıldığı gibi söküldü dediler. Yani bir şey belli olmuyormuş yay var mı yokmu. Ne yapsak bir akıl verseniz çok iyi olur...

5 takarsan arkaya normal kilodaki 2 kişi otursa bile çamurluğun içine giriyo lastik...3,5 ta önler çok güzel düşüyo arkalar da 1,5 cm fln iniyo...benim aracımda 18 jant+3,5 yay var...garajımdaki resmler sana yardımcı olcaktır

sürekli düz yollardaysan ve yokuş inip çıkmıyosan 5 ten şaşma derim.

Peki şöyle bir sorum var benim. Benim lastikler 16. Spacer taksam ön ve arkaya hiç jant işiyle uğraşmasam ve bu 5 cm i alsam nasıl olur?

spacersızda 50mm yay kullansan zaten görsellik güzel olur...bence spacera gerek yok...

valla ben uzunca bir süre sadece yayla ve orj jantlarla kullandım...ben istersen bi foto paylaşıyım sen karar ver:)

2d0cqbs.jpg

99pclf.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt