Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

e5 makas c180

ezik bence....youtubede daha manyakları var yapıyosa daha çılgınca olmalıydı mesela sonunda biryerlere girmeliydi enazından ölmüyorsa bile:):))

adam iyi makas atmış sadece önü boşken de sağa sola gidip kendine makas atmış :)) ama genede bu kadar riske gerek yok :)

yakında patlar benden aldığı beddualar ve anlamlı kelimeler sayesinde

Ben zamanında yaptığım için şimdi gereksiz hamleler diyorum, aracıma bindin birçok kez. Makas attığım zaman oldu fakat hiç böyle son anda kurtardığım durumlar oldu mu? Hep rahat alanda yaptım. Sağ boşken sırf zevk için kalkıp sola girdiğimi gördün mü. Evet makas başarılı, fakat makasında bi adabı var ya :) Sağ boşsa sağa sol boşsa sola, sıkışmamak için atarsın. Sağ şerit boşken soldan çıkıp tekrar sola gidiyor aracı da zorluyor kendini de zora sokuyor. 3 kere kıl payı kurtuldu? Ya kurtulmasa?

Gereksiz toplumsal mesajlara da karşı olduğumu biliyosun :D

Önce bi sosyal mesaj modunu kapa :D

Benim için makas anlayışı bu adamın yaptığının aynısıdır..Sağ şerit boşken sağa girse o bence makas olmaz şerit değiştirme sayılır :) Hem Leon varken Yekta abinin yanından dönerken Mecidiyeköy'de koyduğun makası hala hatırlıyorum çok iyiydi çünkü :D Eskiden Tiki Memo vardı Broadway'le güzel hareketler yapıyodu ve benim hoşuma gidiyodu..Kısacası her ne kadar burda tehlikeli falan filan cart curt desenizde adam gayet sağlam ve güzel bi şekilde makasa giriyo :)

gerçeği söylemek gerekirse adam iyi makas atmış arabada gidiyor be abicim 1.6 yı hissettirmiyor

ben yalan mı söylüyorum yani :) Hız muhabbeti görecelidir araç videoda yavaş fazla basmıyor bu kadar makası 1 kaç yıldır istanbulda araç kullanan herkes yapar istedikten sonra. Abartmaya gerek yok adamda bilek var bilmem ne var diye.

Düz yol gazcısı arkadaş heralde..

Geri
Üst Alt