Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

e5 makas c180

haahhaha bu savaş demektir :):) ya aslında bişi dicem ama bi 10 kişi dalarsınız bana ben mersodan önce rav4 ü kullandığım için merso da hiç yakıta bakmıyorum yani ana ekrandada konsoldaki ekrandada müzik açık.Rav4 km'de 1 lira yakıyordu(bnm kullanımımla) ben biraz gaz freni severim hee böyle gitmedim mi hiç bi kere gittim ondada kız arkadaşıma yetişmem gerekiyordu ataşehirden etilere basmıştım ama tabiki bu şekilde dengesiz bi kullanımla diil :)
rav 4 u bılırım 15 16 17 arasında gıdıp gelıordu ortalama bızım arkadasın annesınde vardı.Ama yane c180 ne bınınce ortalamayada ınsanın bakası gelmıyo hakkatten

rav 4 u bılırım 15 16 17 arasında gıdıp gelıordu ortalama bızım arkadasın annesınde vardı.Ama yane c180 ne bınınce ortalamayada ınsanın bakası gelmıyo hakkatten

valla şuan arabam 10 ile 12 litre arasında gidip geliyor.Çalıştığında ekonomi rolantide 8 yakıyor sporta aldığımda 9 a çıkıyor araba bağırıyor yani yakıyorum diye :) ama o gaza bastığında ki içten seside beni benden alıyor kar lastiği olmasına rağmen tehlikesiz driftler yapabiliosun.Kaldı ki ben bu arabaya bakmadan önce çok araştırdım işte araba gitmiyormuş gücü yetersizmiş bir sürü şey okudum ama bence yeterli bir güç 1.6 motora 156 beygir uygulanması arttırmayıda düşünmüyorum açıkçası :eek:

Bu arkadaşlar bana niye hiç denk gelmiyo anlamadım gitti :) yaptığı şeyler çok zor şeyler değil her gün yaptığımız şeyler bunlar :)

bisiklet hevesin den gelecek görünüyo :D:D:D:D demi hasanpuhaha

nerden bildin abi ya. .:) ya bisiklet zarar vermez ben boş alanda yaptığım hareketler kimsenin üstüne sürmek gibi bir hakkım yok . kaydırıyorsam boş alanda yaparım şahinciler gibi sokak ortasında insanların önünü kapatarak saçma hareketlerde bulunmam. ama hızlı kullanırım boş gördüğüm zaman yolu.

istanbul trafiğinde rutin kullanım şekli bu sol şeridi 70 le kullananlar yüzünden. araba eşşek ölüsü gibi gitmiyor zaten bunun neresi makas şimdi.

Çok gereksiz hamleler yapıyor, yani amaç eğlence olabilir ama birçok kişinin kendiside dahil hayatını tehlikeye atıyor. Hatta birçok yerde bu nedenle zor kurtarıyor. Örn, sağ boş geri sola geçiyor. Böyle kullanmanın tek nedeni acele gitmek olmalı gerektiğinde. Ancak eğlence için asla kabul edilemez bir kullanımdır. Trafik oynamaya müsait, takılan eden gıcıklık yapan yok, güzel gelir. Örneğin böylesi denk geldiğinde yanımdakiyle aynı hizada gitmeye çalışırım ki, bi süre kalsın orda. Sonra başka şeritten kurtulduğunda ben gaza basıp çoktan uzamış olurum :D Zaten 200hp ve üzeri araçlar kalkıp böyle pek oynamıyor. :) Oynayanlarda 150hp'ye kadar olanlar işte :) Ben hiç görmedim şöyle bi TT yapıştırsın oynaya oynaya :)

Ya yapmayın Allah aşkına yorumları okudukça gülüyorum valla :) Adam bence gayet güzel makasa giriyo ve bileği sağlam..Burda saçma sapan hareketler, milletin canıyla oynuyo falan filan diyenler hanginiz yapmadınız bunu ?

Çok gereksiz hamleler yapıyor, yani amaç eğlence olabilir ama birçok kişinin kendiside dahil hayatını tehlikeye atıyor. Hatta birçok yerde bu nedenle zor kurtarıyor. Örn, sağ boş geri sola geçiyor. Böyle kullanmanın tek nedeni acele gitmek olmalı gerektiğinde. Ancak eğlence için asla kabul edilemez bir kullanımdır. Trafik oynamaya müsait, takılan eden gıcıklık yapan yok, güzel gelir. Örneğin böylesi denk geldiğinde yanımdakiyle aynı hizada gitmeye çalışırım ki, bi süre kalsın orda. Sonra başka şeritten kurtulduğunda ben gaza basıp çoktan uzamış olurum :D Zaten 200hp ve üzeri araçlar kalkıp böyle pek oynamıyor. :) Oynayanlarda 150hp'ye kadar olanlar işte :) Ben hiç görmedim şöyle bi TT yapıştırsın oynaya oynaya :)

valla tt gördüm :) hatta 240 beygir 520 ile de yaptık :):):)

istanbul trafiğinde rutin kullanım şekli bu sol şeridi 70 le kullananlar yüzünden. araba eşşek ölüsü gibi gitmiyor zaten bunun neresi makas şimdi.

gerçeği söylemek gerekirse adam iyi makas atmış arabada gidiyor be abicim 1.6 yı hissettirmiyor

Ya yapmayın Allah aşkına yorumları okudukça gülüyorum valla :) Adam bence gayet güzel makasa giriyo ve bileği sağlam..Burda saçma sapan hareketler, milletin canıyla oynuyo falan filan diyenler hanginiz yapmadınız bunu ?

Ben zamanında yaptığım için şimdi gereksiz hamleler diyorum, aracıma bindin birçok kez. Makas attığım zaman oldu fakat hiç böyle son anda kurtardığım durumlar oldu mu? Hep rahat alanda yaptım. Sağ boşken sırf zevk için kalkıp sola girdiğimi gördün mü. Evet makas başarılı, fakat makasında bi adabı var ya :) Sağ boşsa sağa sol boşsa sola, sıkışmamak için atarsın. Sağ şerit boşken soldan çıkıp tekrar sola gidiyor aracı da zorluyor kendini de zora sokuyor. 3 kere kıl payı kurtuldu? Ya kurtulmasa?

Gereksiz toplumsal mesajlara da karşı olduğumu biliyosun :D

Geri
Üst Alt