Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

e5 makas c180

Yahu çocuk tamam kabiliyetli ama ciddi şekilde yönlendirilmeye ihtiyacı var.. motorsporlarına yönlendirilmeli, değerlendirilmeli vs.

Gelgelelim ne var bunda diyen kardeşlere, gördüğünüz üzere pek çok yerde zor kurtardı, önündekinin bir anlık panik ile yapacağı hareketle bir zincirleme kaza sonucu çoluk çocuk bebek katili olabilirdi... Bazı arkadaşların yazdığı gibi bu makas değil, makaslı gitmiyor, intihara cinayete meyilli gidiyor... film olsa heyecanlı olurdu ama gerçek olunca içim kalktı, yüzlerce ailenin bizzat içinden geçti, evlerinin, huzurunun, mutluluğunun içinden..

Henüz baba olmuş olmayabilirsiniz, ama olanlar, bu hareketi tasvip etmez edemez, yapana hoş şeyler söylemez... Hepimiz yanlış hareketler yaptık trafikte, şunu unutmayalım ki, bu hareketlerin sonucunda oluşan kazada ölüm olursa bu kaza değil cinayet olur, ömür boyu bununla yaşar insan...

Bir arkadaşım yaşadı bunu, çarptığı kişi hastanede komada iken o da nezarethanede yatıyordu, nezarethanenin arka camı çoluklu çocuklu bir ailenin evine bakıyormuş, çarptığı adam evli çocuklu... O geceyi nasıl geçirdiğini bir dinleseniz kendisinden... Ölmedi çok şükür kurtuldu çarptığı kişi... yoksa iki hayat birden bitecekti...

Aman abiler kardeşler, bir anlık tutku ile dönülmez hatalara sebep olmayalım.. hem biliyor musunuz, biz öyle 150 ile bir aracı yalayarak geçtiğimizde aracın içinde sakin şen şakrak giden bir aileyi ne hale sokuyor, huzurlarını kaçırıyoruz ? Buna hakkımız var mı? ailemiz olunca anlayacağız hepimiz... yazdıklarım toplumsal mesaj değil, içimden gelenler..

Tekrar hatırlayalım:
http://video.mynet.com/eglendirmece/Ibretlik-kazalar/964448/

Onu bunu bilmem de bayağı bir küfür yemiş olmalı...

Otobanda gidiyordum bir leon makasa girdi clubten olsa bulacaktım. hiç sevmiyorum onları ve haliyle ufak tefek laflar yiyorlar benden. .:) Ben sayıyom onlara.

Geri
Üst Alt